امروز شنبه 23 تیر 1403

سیمان دورود

سیمان دورود

سیمان دورود یکی از کارخانه های بزرگ شهر دورود بوده و روزانه حجم زیادی از سیمان را راهی بازارها می کند. عمده سیمانی که این کارخانه تولید می کند، سیمان حرارتی می باشد که از انواع سیمان های عایق به شمار می رود. قبل از اینکه به بررسی قیمت محصولات دورود بپردازیم بهتر است ابتدا نگاهی به سیمان تولیدی این مجموعه بیاندازیم؛ بله سیمان حرارتی.
این سیمان از ویژگی های مختلفی برخوردار است که عبارتند از:

سیمان های حرارتی در دماهای بالا بسیار مقاوم هستند.

اگر در محیطی قرار است متریال به کار ببرید که با آتش در تماس است، سیمان های حرارتی گزینه ای عالی هستند.

این سیمان ها حاوی هواژل سیلیکایی هستند که سبب می شوند خاصیت عایق بودن در آن ها ایجاد شود، مواد به خصوصی که در این سیمان ها وجود دارد در دمای 1000 درجه سلسیوس مقاومت بالایی دارند.

این سیمان ها با محیط زیست بسیار سازگار هستند و آسیبی به محیط زیست نمی رسانند زیرا آن ها هیچ سم و ماده شیمیایی آزاد نمی کنند.

خبر خوب این است که این سیمان ها در برابر مواد خورنده نیز مقاومت بالایی نشان می دهند و مواد شیمیایی و یون های مخرب به آن ها آسیبی نمی رساند.

رنگبندی این سیمان بستگی به مواد تشکیل دهنده آن دارد، از آنجاییکه عنصر آهن قهوه ای رنگ بوده، زمانیکه با هر عنصر دیگری نیز ترکیب شود اغلب این رنگ قهوه ای خود را حفظ می کند. از این رو اگر عنصر آهن این سیمان بالا باشد رنگ آن قهوه ای یا خاکستری تیره است، اما اگر از این عنصر به مقدار کمتری استفاده شود، رنگ آن خاکستری روشن و به سفیدی مایل می شود.

از آنجاییکه بتن حاصل از این سیمان بسیار سخت خواهد بود، برخی از سالن های صنعتی از این سیمان برای کفپوش های خود استفاده می کنند.

سیمان دورود

سیمان دورود یکی از بهترین سیمان هایی می باشد که همه ساله به بسیاری از کشورهای همسایه نیز صادر می شود و امروزه این سیمان در بسیاری از بازارهای داخلی نیز حضور دارد.

قیمت سیمان دورود

قیمت سیمان دورود بسته به موارد مختلفی دارد که قابل بحث می باشد، زیرا با توجه به نوسانات ارز نمی توانیم قیمت مشخصی برای محصولات ذکر کنیم اما باید بدانید که موارد زیادی هستند که می توانند در قیمت این محصولات تاثیر داشته باشند از جمله:

هزینه مواد اولیه

هزینه خدمات ارائه شده توسط نیروی انسانی

هزینه اصطکاک دستگاه های کارخانه

نوسانات ارز

ظرفیت بازار

شیوه عرضه

خرید تکی یا فله ای

هزینه بسته بندی

هزینه حمل

همانطور که می دانید برای آنکه سیمان مورد نظر ما به دست ما برسد باید هزینه های مختلفی صرف تولید، بسته بندی، توزیع و ... آن شوید، از این رو تمامی موارد بالا در نهایت سبب می شوند که قیمت نهایی سیمان ما توسط کارشناسان مشخص شود.

خرید اینترنتی سیمان دورود

خوشبختانه الومتریال این امکان را برای شما فراهم کرده است که بتوانید در هر کجای این مرز و بوم که هستید، انواع تولیدات شرکت سیمان دورود را خریداری کنید. شما به کمک خرید اینترنتی می توانید انواع سیمان های این شرکت را به صورت بسته بندی شده یا به صورت فله ای خریداری کنید، مزیت خرید فله ای سیمان در این است که طبق قانونی نانوشته هنگام خرید محصولات به صورت عمده، قیمت نهایی محصولات پایینتر از حد معمول تمام شده و در نهایت نسبت به خرید تکی، هزینه کمتری پرداخت می کنید.

قیمت سیمان دورودهمانطور که می دانید این کارخانه در حوالی دورود واقع شده است که اگر قرار باشد حضوری به آن مراجعه کنید و محصول خود را خریداری کنید، این کار جدا از صرف هزینه زیاد، بسیار نیز زمان بر است. به همین دلیل شما می توانید از طریق وب سایت الومتریال اقدام کنید و انواع این سیمان ها را خریداری کنید، از طرفی اطلاعات لازم نیز در اختیار شما گذاشته می شود و شما قبل از خرید می توانید از طریق همین فضا، در این مورد تحقیق کرده و با آگاهی خرید کنید.

خرید سیمان از کارخانه درود

در سال های اخیر قوانین ساختمان سازی تغییرات بسیار زیادی کرده است و قوانین زیادی مبنی بر استفاده از متریال خاص برای هر قسمت ساختمان وضع شده اند، به همین دلیل ممکن است در بسیاری از ساختمان ها به ویژه ساختمان هایی با ظرفیت های بالا و یا کاربری های ویژه، از عایق حرارتی، صوتی، رطوبتی و ... بسیار استفاده شود. همین موضوع سبب شده است که میزان تقاضا نسبت به سیمان های عایق حرارتی بالا رود و این محصولات فروش بالایی در بازارها داشته باشند.
اگر شما نیز مشتری خرید عمده یا تکی این سیمان ها هستید، می توانید با مشاورین الومتریال تماس بگیرید تا اطلاعات لازم را در اختیار شما قرار دهند و شما را در تصمیم گیری یاری کنند.

مشخصات سیمان درود

کارخانه سیمان درود انواع سیمان خاکستری را طبق استانداردهای ملی و بین المللی تولید و عرضه می کند. سیمان های تیپ 1 - تیپ 2 - تیپ 5 - سیمان چاه نفت - سیمان پوزولانی - سیمان پوزولانی ویژه و سیمان پرتلند سرباره ای از جمله محصولات تولیدی این کارخانه می باشند. سیمان درود را می توانید در انبارهای استاندارد نگهداری و دپو کنید. متناسب با حجم و میزان خرید برای ارسال سیمان از خاور، تریلی، کامیون و نیسان استفاده می شود. ظرفیت نیسان برابر 50 کیسه سیمان دورود، ظرفیت خاور برابر 100 کیسه سیمان، ظرفیت کامیون تک برابر 200 کیسه، ظرفیت کامیون جفت برابر300 کیسه و ظرفیت تریلی برابر500 کیسه سیمان دورود است. برای خرید سیمان درود با قیمت کارخانه ای با کارشناسان فروش الومتریال تماس بگیرید و از راهنمایی های آن ها استفاده کنید.

سوالات متداول سیمان دورود

عمده تولیدات کارخانه سیمان دورود چه نوع سیمانی است؟

از عمده تولیدات کارخانه دورود سیمان حرارتی است. این سیمان ها برای مکان هایی که با آتش سر و کار دارند یک گزینه ی عالی به حساب می آیند.

قیمت سیمان دورود به چه مواردی بستگی دارد؟

موارد مختلفی همچون هزینه مواد اولیه، نوسانات ارز، شیوه عرضه، خرید تکی یا فله ای و بسیاری موارد دیگر بر قیمت سیمان دورود تاثیر گذار است.