امروز پنج شنبه 3 اسفند 1402

سیمان بجنورد

سیمان بجنورد

بیشترین تولید سیمان بجنورد انواع سیمان سیاه است سیمان سیاه فله ای و سیمان سیاه پاکتی

سیمان بجنورد یکی از شرکت های زیر مجموعه هلدینگ های سیمان تأمین و فارس و خوزستان است. شرکت سیمان بجنورد در دومین ماه ۱۳۶۶  تأسیس شد. این شرکت در سال ۱۳۷۲ به بهره برداری رسید. در اوایل سال ۱۳۷۸ شروع به فعالیت کرد. خط دوم شرکت سیمان بجنورد در سال ۱۳۸۳ فعال شد و در سال ۱۳۸۷ به بهره برداری رسید. اکنون شرکت سیمان بجنورد روزانه ۳۳۰۰ تن سیمان تولید می کند. کارخانه سیمان بجنورد در شمال ایران در استان خراسان شمالی، در شهرستان بجنورد، در جاده بجنورد، مشهد و ۳۷ کیلومتر قبل از مشهد قرار گرفته است.

قیمت سیمان بجنورد

قیمت سیمان بجنورد

قیمت سیمان بجنورد بر اساس معیارهای مختلفی تعیین می شود. مهم ترین معیاری که قیمت سیمان بجنورد را تعیین می کند نوع سیمان است. کارخانه سیمان بجنورد ده مدل سیمان تولید و به بازار عرضه می کند، از جمله:

 1. سیمان بجنورد پوزولان طبیعی
 2. سیمان بجنورد پرتلند پوزولانی
 3. سیمان بجنورد پرتلند پوزولانی ویژه
 4. سیمان بجنورد پرتلند آهکی PKZ
 5. سیمان بجنورد پرتلند 1-325
 6. سیمان بجنورد پرتلند تیپ 1-425
 7. سیمان بجنورد پرتلند تیپ 1-525
 8. سیمان بجنورد پرتلند تیپ ۲
 9. سیمان بجنورد پرتلند تیپ 3
 10. سیمان بجنورد پرتلند مرکب
 11. سیمان بجنورد پرتلند تیپ 5

بعد از نوع سیمان بجنورد، قیمت مواد اولیه و میزان مصرف آن در هر کدام از این طرح ها قیمت سیمان بجنورد را تعیین می کند. قیمت و میزان مصرف سوخت، قیمت حمل و نقل و عوامل مربوط به حمل و نقل مثل عوارض بین راهی، گمرک، قیمت و هزینه سوخت و... هم در تعیین قیمت سیمان بجنورد مؤثر هستند.

اما به طور رسمی قیمت دلار و ارز و همچنین میزان عرضه و تقاضا در بورس هم از عوامل مؤثر در قیمت سیمان بجنورد هستند. با توجه به اینکه معاملات سیمان در بورس کالا انجام می شود. میزان عرضه و تقاضا در بورس نقش مهمی در تعیین قیمت سیمان بجنورد دارد.

خرید اینترنتی سیمان بجنورد

سیمان مرکب بجنورد چیست؟

یکی از افتخارات سیمان بجنورد تولید سیمان مرکب است. سیمان مرکب بجنورد از سنگ آهک ویژه و پوزولان مرغوب استفاده شده است که باعث شده مقاومت اولیه و مقاومت نهایی سیمان افزایش یابد، همچنین با کمک این مواد اولیه مرغوب باعث کاهش نفوذ ناپذیری، بهبود دوام و کاهش گرمای هیدراسیون و قابل استفاده در هوای سرد و گرم شده است. سیمان مرکب بجنورد از لحاظ خواص فیزیکی بسیار شبیه به سیمان پرتلند 325-1 و از لحاظ خواص شیمیایی به سیمان پوزولانی است. سیمان پرتلند مرکب نرمی بالایی دارد، به همین خاطر آب بیشتری جذب می کند و شرایطی را مهیا می کند تا مقاومت ملات سیمان افزایش یابد، همچنین به دلیل بالا بودن نرمی این سیمان و پر شدن خلل بین شن و ماسه باعث می شود که فیلر موردنیاز را تامین کند و ترک سطحی در سطح سیمان را کاهش می دهد. این نوع سیمان گیرش مناسب و میزان مقاومت سایشی بالایی دارد. میزان مقاومت سایشی این سیمان به دلیل وجود سیلیس زیاد است. همین وجود سیلیس زیاد در این سیمان تاثیر مستقیمی در فرسایش فیزیکی و  افزایش عمر قطعات سیمانی دارد. سیمان مرکب بجنورد در مکان هایی که در معرض شدید سولفات هستند، سازه های دریایی، تولید بتن معمولی، ساخت اسکله و بندر و مکان های بسیار دیگر کاربرد دارد. کاربرد این سیمان باعث رفع پدیده نامطلوب شوره زدن، جلوگیری از کربناته شدن بتن و کاهش پدیده آب انداختگی و جمع شوندگی بتن می شوند. سیمان مرکب بجنورد یکی از بهترین سیمان های مرکب تولید شده در کشورمان است. این سیمان با کیفیت و مرغوبیتی که دارد، جایگاه ویژه ای بین سیمان های مرکب تولید شده در کشور دارد. شما می توانید این محصول با کیفیت و مرغوب را از الومتریال بخرید. ما این محصول کاربردی را به صورت فله و کیسه ای به قیمت کارخانه عرضه می کنیم.

سیمان مرکب بجنورد چیست؟

خرید اینترنتی سیمان بجنورد

همه‌ی افراد می توانند از طریق سایت الومتریال خرید اینترنتی سیمان بجنورد را انجام دهند. خرید سیمان بجنورد از کارخانه مزایا و معایب خود را دارد که در ادامه درباره ی آن صحبت خواهیم کرد. اما شما با خرید اینترنتی سیمان بجنورد از الومتریال می توانید از مزایا و ویژگی های خاص ما بهره مند شوید.

شما می توانید قبل از خرید اینترنتی سیمان بجنورد با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید و پاسخ تمامی سوالات خود را از آنها دریافت نمایید. از دیگر ویژگی های خرید مصالح ساختمانی از الومتریال فروش محصولات به قیمت کارخانه می باشد. الومتریال به دلیل داشتن انبارهای بزرگ برندهای متنوعی از تولیدکنندگان سیمان را پوشش می دهد و شما می توانید برند مورد نظر خود را به راحتی خرید کنید. درمورد نحوه ی پرداخت هم شما می توانید پس از تحویل کالا درب منزل یا کارخانه مبلغ خود را بصورت نقد یا چک پرداخت نمایید.

خرید سیمان از کارخانه بجنورد

برای خرید سیمان از کارخانه بجنورد باید در ساعات اداری و روزهای کاری به کارخانه سیمان بجنورد یا به دفتر مرکزی مراجعه کنید. توجه داشته باشید که برای خرید سیمان از کارخانه باید خرید شما بیش از ده تن باشد. بعد از ثبت نام و درخواست خرید سیمان از کارخانه بجنورد باید مبلغ را به صورت نقد پرداخت کنید. وقتی نوبت شما اعلام شد با حضور در محل کارخانه بار خود را تحویل می گیرید.

سخن آخر

سیمان بجنورد انواع و مدل های مختلفی دارد. شما بدون نیاز به حضور و اقدام خاصی، فقط کافی است، درخواست اینترنتی خود در هر ساعت از شبانه روز در الومتریال ثبت کنید. بعد از ثبت درخواست می توانید روش پرداخت در الومتریال که بصورت نقدی و چکی می باشد را تعیین کنید و آدرس دقیق تحویل بار را ثبت کنید. در اولین فرصت با شما تماس گرفته و با هماهنگی بار شما ارسال خواهد شد.

 

دیدگاه ها  
صباغ
اونایی که قیمت ندارن و موجود ندارید یا قیمتاشون تغییر کردن؟ چطوری میشه سفارششون داد؟
الومتریال
نقل قول صباغ:
اونایی که قیمت ندارن و موجود ندارید یا قیمتاشون تغییر کردن؟ چطوری میشه سفارششون داد؟
به طور کل زمانی که قیمت ندارن یعنی موجودی ندارن اما برای اطلاع از آخرین موجودی ها می تونید تماس بگیرید.
dr. kazemzade
هزینه ارسال و میفرمایید؟
الومتریال
نقل قول dr. kazemzade:
هزینه ارسال و میفرمایید؟
جناب دکتر لطفا با شماره های درج شده تماس بگیرید همکاران ما شما را به طور دقیق راهنمایی می کنند

سوالات متداول سیمان بجنورد

سیمان بجنورد بر اساس چه عواملی تعیین قیمت می شود؟

قیمت سیمان بجنورد با توجه به تیپ سیمان به صورت فله یا پاکتی، هزینه مواد اولیه برای تولید سیمان سیاه بجنورد، کاربرد، هزینه حمل و نقل و نوسانات قیمت سیمان در بازار تعیین می شود. 

انواع سیمان تولید شده در کارخانه سیمان بجنورد چیست؟

سیمان تیپ 2، تیپ 5، تیپ 325-1، تیپ 425-1 و سیمان مرکب از تولیدات کارخانه سیمان بجنورد است.