امروز دوشنبه 31 ارديبهشت 1403

سیمان مدلل – کرمانشاه

سیمان سامان غرب

کارخانه سیمان سامان غرب یکی از تولید و عرضه کنندگان سیمان خاکستری در استان کرمانشاه کیلومتر 16 جاده کرمانشاه به قصر شیرین می باشد. این مجموعه در سال 1383 با مدیریت آقای جواد مدلل در زمینه تولید سیمان شروع به فعالیت کرد. از اهداف احداث این کارخانه رفع نیاز منطقه و هم چنین صادرات به کشور عراق است. شرکت سیمان سامان غرب دارای دو خط تولید است که هر کدام ظرفیت تولید 3500 تن کلینکر در روز را دارند. این کارخانه توانسته است با بهره مندی از نیروی انسانی زحمتکش به همراه استفاده از ماشین آلات و تجهیزات مدرن به یکی از بهترین کارخانجات سیمان در کشور تبدیل شود. حفظ محیط زیست و کیفیت برتر محصولات به عنوان خط مشی این کارخانه از همان ابتدا در دستور کار قرار گرفته است. این کارخانه دارای تجهیزات و دپارتمان های مختلفی از جمله سنگ شکن، سالن اختلاط، آسیاب ها و سیلوها، دپارتمان پخت، آسیاب و غیره است. کارخانه سیمان سامان غرب توانسته است کلیه استانداردهای ملی در خصوص تولید انواع سیمان خاکستری تیپ 1-325، تیپ 1-425، تیپ 1-525، تیپ II و تیپ IV را در راستای تولید و ارائه همزمان آنها کسب کند.

سیمان سامان غرب

قیمت سیمان سامان غرب

محصولات سیمان سامان غرب دارای کیفیت بی رقیب در منطقه است. این شرکت سعی داشته تا با تعیین قیمت مناسب برای محصولات خود هم از نظر کیفیت و هم از نظر قیمت به فکر مشتریان خود باشد. شما می توانید قیمت سیمان سامان غرب را از کارشناسان الومتریال بپرسید. کارشناسان الومتریال می توانند با دریافت اطلاعات پروژه شما با توجه به نیاز شما محصول مناسبی پیشنهاد دهند. با توجه به نوسانات قیمت سیمان سامان غرب حتما در حین دریافت مشاوره از کارشناسان ما از قیمت محصولات مطلع شوید.

اعلام بار سیمان سامان غرب

یکی از مهمترین مسائلی که بعد از خرید سیمان باید به آن توجه کرد موضوع حمل و نقل سیمان می باشد. موارد بسیار مهمی وجود دارد که سیمان از مراکز پخش تا مقصد سالم و بدون هیچ آسیبی برسد. ما در الومتریال طی هماهنگی های لازم و تحت نظر متخصصین این حوزه بارگیری سیمان را به روش صحیح و اصولی انجام می دهیم و در مقصد به دست شما می رسانیم.

بورس سیمان سامان غرب

سیمان سامان غرب یکی از بزرگترین کارخانه های تولید کننده سیمان در خاورمیانه است که بهترین سیمان را ارائه می دهد. این کارخانه توانسته است در سال 98 برای چندمین بار به عنوان صادر کننده نمونه ملی را از آن خود کند و در همایش روز ملی صادرات از معاون اول محترم ریاست جمهوری جناب آقای دکتر جهانگیری لوح و تندیس دریافت کند. در سال 99 در سالن همایش سیمان سامان غرب در طی همایشی تندیس سیمین و لوح تقدیر سبز کشور به این کارخانه تعلق گرفت. کارخانه سیمان سامان غرب بهترین کیفیت سیمان را طبق استانداردهای ملی و بین المللی تولید و عرضه می کند.

دفتر فروش سیمان سامان غرب

دفتر فروش سیمان سامان غرب

همانطور که قبلا هم گفته شد کارخانه سیمان غرب در استان کرمانشاه واقع است. پس شما مشتریان گرامی می توانید جهت خرید به درب کارخانه یا به دفاتر فروش معتبر این کارخانه مراجعه کنید. به عنوان نمونه دفتر فروش سیمان سامان غرب در تهران، بلوار قیطریه، میدان کتابی، کوچه ذاکری، پلاک 5 می باشد. جهت خرید سیمان سامان غرب دیگر نیازی به مراجعه ی حضوری نیست؛ کافیست با استعلام قیمت از سایت الومتریال و ثبت سفارش، بهترین کیفیت را همراه با بهترین شرایط پرداخت تجربه کنید. در صورت نیاز به مشاوره رایگان با کارشناسان ما تماس بگیرید.

خرید اینترنتی سیمان سامان غرب

الومتریال یک پلت فرم آنلاین است که طی سال ها فعالیت در حوزه تامین و عرضه مصالح ساختمانی فعالیت می کند. این مجموعه سعی کرده است تمام برندهای سیمان را در مجموعه ی خود جا دهد. برای خرید اینترنتی سیمان سامان غرب، الومتریال یکی از بهترین گزینه ها می باشد. در الومتریال سیمان سامان غرب با قیمت کارخانه ای به فروش می رسد. از دیگر مزایای خرید اینترنتی از الومتریال این است که می توانید مبلغ فاکتور را به صورت نقد و چک تسویه کنید. جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون خرید اینترنتی سیمان سامان غرب با کارشناسان فروش الومتریال تماس حاصل فرمایید.

تغییر نام صنایع سیمان سامان غرب به سیمان مدلل

 

سوالات متداول سیمان سامان غرب

قیمت سیمان سامان غرب به چه عواملی بستگی دارد؟

قیمت سیمان سامان غرب به عوامل بسیاری از جمله نرخ ارز، کیفیت سیمان، تاریخ تولید و انقضای سیمان، کارخانه تولید کننده، هزینه نیروی انسانی، هزینه برق و گاز و ... بستگی دارد.

قیمت سیمان سامان غرب در الومتریال چگونه محاسبه می شود؟

قیمت سیمان سامان غرب در سایت الومتریال با قیمت کارخانه ای به فروش می رسد. جهت اطلاع از قیمت به روز سیمان سامان غرب با کارشناسان فروش ما تماس حاصل فرمایید.