امروز دوشنبه 31 ارديبهشت 1403

سیمان کویر کاشان

سیمان کویر کاشان

شرکت سیمان کویر کاشان یکی از شرکت های فعالی است که از سال 1380 در حوزه عرضه سیمان قدم بزرگی برای کشورمان برداشته است، از این رو انواع سیمان تولید شده در این شرکت را می توانید به راحتی در بازارهای ایران بیابید و خریداری نمایید.

سیمان کاشان

ظرفیت تولید سیمان توسط این شرکت روزانه 1700 تن کلینر و 1883 تن سیمان خاکستری می باشد، به همین خاطر می توانیم از این مرکز تولیدی به عنوان یکی از مهمترین مراکز تولید سیمان ایران یاد کنیم که با مساحت 60 هکتار هم اکنون در حال فعالیت می باشد. شرکت سیمان کاشان در کیلومتر 25 جاده ورکان واقع شده است و مواد اولیه خود را از کاشان و شهرهای حومه تأمین می کند، کیفیت محصولات تولیدی این شرکت در رده های صادراتی می باشد و سالانه حجم زیادی از انواع سیمان های تولیدی خود را به کشورهای دیگر از جمله کشورهای همسایه صادر می کند. برای آشنایی بیشتر با سیمان کاشان با الومتریال همراه باشید.

سیمان کاشان

قیمت سیمان کاشان

در قرن نوزدهم میلادی زمانی که ویکات در فرانسه سنگ آهک، خاک رس و آب را ترکیب می کرد، شاید تصور نمی کرد که در حال تولید یکی از اساسی ترین مواد اولیه ای می باشد که در ساختمان سازی کاربردهای بسیار زیادی دارد. هر چند که پیشینه استفاده از سیمان بسیار طویل می باشد و برای صدها سال پیش است اما سیمان امروزی از ابتدای قرن نوزدهم راهی بازارهای جهانی شد.
بعد از آن سیمان های پرتلند شهرت یافتند که علت این نامگذاری، شباهت مواد اولیه نوعی سیمان با سیمان شناخته شده در جزیره پرتلند واقع در انگلستان بود.

پس از گذر چندین دهه، این ماده اولیه شگفت انگیز راه خود را به ایران باز کرد و امروزه مراکز زیادی در ایران در حال تولید این محصولات می باشد. از آنجایی که سیمان دارای مواد اولیه ای می باشد که به وفور در ایران یافت می شود، از لحاظ قیمتی نسبت به دیگر کشورها در رده های خوبی قرار دارد و شما می توانید با بهترین قیمت این محصولات را خریداری کنید. البته گفتنی است که قیمت سیمان بسیار متغیر نیز می باشد زیرا برای تولید یک کیسه سیمان واحدهای زیادی در حال فعالیت می باشند که اغلب آن ها تحت تأثیر بازارهای جهانی به ویژه نوسان های ارزی هستند و بالا و پایین رفتن دلار بر روی قیمت محصولات تولیدی آن ها تأثیر می گذارد و در نهایت قیمت سیمان های تولیدی نیز دستخوش تغییراتی می شود. از طرفی مسئله مهم دیگری که در تعیین قیمت سیمان نقش دارد، نوع سیمان می باشد، همانطور که می دانید مواد اولیه متنوع و به ویژه کم و زیاد کردن برخی از آن ها سبب تشکیل انواع سیمان ها شده است که هر کدام بسته به ویژگی های به خصوصی که دارند، کاربردهای بسیار مختلفی دارند. برای مثال از مهمترین انواع سیمانی که این شرکت تولید می کند می توان به موارد زیر اشاره کرد:

سیمان خاکستری تیپ 425 – 1

سیمان خاکستری تیپ 325 – 1

سیمان خاکستری آهکی

سیمان خاکستری سرباره ای

سیمان خاکستری تیپ 2

هر کدام از انواع سیمان های بالا بسته به مواد اولیه ای که دارند از قیمت متفاوتی نیز برخوردار می باشند.
مورد حائز اهمیت دیگری که در تعیین قیمت سیمان تأثیر می گذارد قیمت ملک می باشد که اغلب با بالا رفتن قیمت ملک، مواد اولیه نیز گران تر می شود که البته این موضوع می تواند برعکس نیز باشد.
قیمت هر کیسه سیمان برای فردی که تعداد کم سفارش می دهد با شخصی که ده ها کیسه خریداری می کند بسیار متفاوت تر خواهد بود و هر چه تعداد کیسه های خریداری شده افزایش یابد، قیمت نهایی خرید سیمان ما نیز کاهش می یابد.

قیمت سیمان کاشان

قیمت روز سیمان کاشان

از آنجایی که قیمت سیمان روزانه ممکن است مقادیر متفاوتی را در برگیرد بهتر است قبل از تصمیم گیری نهایی برای خرید، ابتدا استعلام بگیرید و سپس اقدام به خرید کنید.
سیمان کاشان از بسیاری از استانداردهای جهانی و داخلی تأییدیه گرفته است و متریالی مورد اطمینان برای ساخت سازه می باشد. الومتریال به شما کمک می کند تا جدا از اینکه انواع سیمان های تولیدی شرکت سیمان کاشان را با قیمت های عالی خریداری کنید بلکه می توانید این اطمینان را داشته باشید که دقیقا محصولی که سفارش داده اید و مد نظر دارید را تحویل بگیرید. برای اطلاع از قیمت روز سیمان و البته دریافت مشاوره در این زمینه می توانید با مشاورین الومتریال در ارتباط باشید تا شما را در این زمینه یاری کنند.

قیمت روز سیمان کاشان

دفتر فروش سیمان کویر کاشان

کارخانه سیمان کویر کاشان در 25 کیلومتری جاده ورکان کاشان است و دارای دفتر کاشان در بلوار شهید خادمی و دفتر مرکزی تهران در خیابان شهید کلاهدوز است، اما دفتر اصلی برای فروش سیمان کویر کاشان فروشگاه الومتریال است، فروشگاه الومتریال نمایندگی اصلی فروش سیمان کویر کاشان است. فروشگاه الومتریال به صورت مستقیم از کارخانه کویر کاشان بارگیری را انجام می دهد و با همان قیمت کارخانه محصولات آن را عرضه می کند. خرید انواع سیمان کویر کاشان از فروشگاه الومتریال دفتر فروش سیمان کویر کاشان بهترین گزینه است تا در هر نقطه از کشور باشید به صورت مستقیم به هر اندازه که بخواهید سیمان کویر کاشان را به قیمت کارخانه بخرید. برای کسب اطلاعات بیشتر و خرید سیمان کاشان می توانید با کارشناسان فروش ما تماس بگیرید تا نحوه بارگیری و... را برای شما توضیح دهند و شما را راهنمایی کنند.

دیدگاه ها  
صاد
قیمت سیمان کاشان با بقیه سیمان ها فرقی نداره با توجه به هزینه های زیاد حمل این سیمان برای کجاها مناسب است

سوالات متداول سیمان کاشان

سیمان کاشان را از کجا می توان خریداری کرد؟

یکی از سایت های معتبر که به فروش سیمان کاشان با مناسب ترین قیمت و بهترین کیفیت پرداخته الومتریال است. تنها کافی است به این سایت مراجعه کرده و با کارشناسان فروش این مجموعه صحبت کنید. 

قیمت روز سیمان کاشان را از کجا می توان دید؟

از آنجایی که قیمت سیمان روزانه ممکن است مقادیر متفاوتی را در برگیرد بهتر است قبل از تصمیم گیری نهایی برای خرید، ابتدا استعلام بگیرید و سپس اقدام به خرید کنید. شما می توانید از طریق سایت الومتریال از قیمت های روز سیمان کاشان مطلع شوید و خرید خود را با اطمینان انجام دهید.