امروز پنج شنبه 3 اسفند 1402

سیمان لار سبزوار

نتایج 1 تا 2 از کل 2 نتیجه
سیمان لار سبزوار

شرکت سیمان لار سبزوار با 20 سال سابقه تولید سیمان در شهر سبزوار از تولید کننده های به نام سیمان در منطقه به شمار می آید. این شرکت با بهره مندی از مواد اولیه مرغوب به تولید و توزیع سیمان تیپ 325-1، سیمان 425-1 و سیمان تیپ 2 پرداخته است. این شرکت همیشه سعی داشته تا با جلب رضایتمندی بیش از پیش مشتریان محصولاتی با کیفیت رقابتی به بازار عرضه کند. از ویژگی های سیمان تیپ 1 کارخانه سیمان لار سبزوار می توان به قالب برداری زودتر نسبت به سیمان تیپ 2 اشاره کرد.

سیمان لار سبزوار

محصولات سیمان لار سبزوار

کارخانه سیمان سبزوار از تولید کنندگان اصلی سیمان خاکستری نوع اصلاح شده یا دسته 2، تیپ 325-1 و 425-1 است. سیمان تیپ دو لار سبزوار دارای مقاومت بالایی است و برای این که از تولید حرارت بالا در هنگام ساخت ساختمان جلوگیری شود، از این سیمان استفاده می کنند. علاوه بر این به علت گرمازدایی کم این سیمان هنگام استفاده به صورت حجیم و هوای گرم استفاده می شود. شرکت سیمان سبزوار برای جلب رضایت شما مشتریان گرامی و ارائه محصولی باکیفیت از ابتدای تولید سیمان چون استخراج از معادن و تا بارگیری سیمان از کارخانه نظارت و کنترل مطلوبی دارد. محصلات سیمان سبزوار دارای علامت استاندارد هستند و قبل از ارائه به بازار مرغوب بودن آن تست می شود. در حقیقت این کارخانه در جهت ارتقاء هرچه بیشتر کیفیت محصولات خود و خدمت به مشتریان تلاش می کند. تمامی محصولات این کارخانه به بهترین و جدیدترین روش تولید سیمان، تهیه شده اند و همین موضوع سبب شده سیمان های تولیدی لار سبزوار در بین سیمان های تولیدی کارخانه های دیگر محبوب تر باشد. شما می توانید این محصولات را به صورت کیسه ای یا فله ای از ما بخرید. برای کسب اطلاعات بیشتر و اطلاع از قیمت دقیق و روز سیمان سبزوار با کارشناسان فروش ما تماس بگیرید.

محصولات سیمان لار سبزوار

قیمت سیمان لار سبزوار

قیمت سیمان لار سبزوار نیز مانند سیمان های تولید شرکت های رقیب با توجه به مسایل اقتصادی و دیگر عوامل مرتبط با خطوط تولید دستخوش تغییراتی می شود. از جمله عوامل موثر بر افزایش قیمت سیمان لار سبزوار میتوان به کمبود برق اشاره کرد. این عامل موجب میشود تا برق مورد نیاز کارخانه به اندازه کافی تامین نشود و گاها خط تولید متوقف شود. این مسئله باعث کاهش تولید و در نتیجه افزایش قیمت سیمان سبزوار می شود.

شما می توانید محصولات شرکت سیمان سبزوار را در بالای این صفحه مشاهده فرمایید. همچنین برای کسب اطلاعات بیشتر و همچنین موجودی و قیمت به روز میتوانید با کارشناسان الومتریال تماس بگیرید.

دیدگاه ها  
محمد
سلام من مشتری پر و پا قرص سیمان سبزروارم و قیمت سیمان سبزوار همیشه از طریق سایتتون چک می کنم خواستم تشکر کنم ازتون واقعا کار من راحت کردید.
ادمین الومتریال
نقل قول محمد:
سلام من مشتری پر و پا قرص سیمان سبزروارم و قیمت سیمان سبزوار همیشه از طریق سایتتون چک می کنم خواستم تشکر کنم ازتون واقعا کار من راحت کردید.
سلام و درود بر شما خوشحالیم که از ما رضایت دارید

سوالات متداول سیمان لار سبزوار

قیمت سیمان لار سبزوار بر چه اساسی تعیین می شود؟

قیمت سیمان سبزوار بر اساس کیفیت، نرخ ارز، هزینه حمل و نقل، خرید کیسه ای یا فله ای و نوع مواد اولیه تولید کننده سیمان تعیین می کنند.

کارخانه سیمان لار سبزوار تولید کننده چه تیپ سیمانی است؟

کارخانه سیمان سبزوار تولید کننده سیمان تیپ 325-1، 425-1 و سیمان تیپ 2 است.