امروز سه شنبه 11 مهر 1402

سیمان داراب

نتایج 1 تا 2 از کل 2 نتیجه
سیمان داراب

شرکت سیمان داراب تولید کننده انواع سیمان خاکستری با کیفیت مناسب برای بازارهای داخلی و همچنین برای صادرات است. شرکت سیمان داراب در سال ۱۳۶۶ تأسیس شد. این شرکت در سال ۱۳۸۲ به طور رسمی با ظرفیت روزانه ۳۰۰۰ تن کلینکر به بهره برداری رسید. شرکت سیمان داراب هدف خود را عمران و آبادانی و تسهیل در زیر ساخت های کشور معرفی کرده است. این شرکت، ویژگی های متمایز خود را دانایی، هوشمندی و تکاپوی تحولات دانشی معرفی کرده است. تکنولوژی و بهبود روز افزون شرکت سیمان داراب آن را به یکی از شرکت های پیشرو در صنعت سیمان تبدیل کرده است. برای آشنایی بیشتر با سیمان داراب با الومتریال همراه باشید.

سیمان داراب

انواع سیمان در شرکت سیمان داراب

شرکت سیمان داراب ۶ مدل محصول به بازار عرضه می کند. هر کدام از محصولات تولید شده توسط سیمان داراب کاربرد مخصوص خود را دارند. این محصولات شامل: سیمان پرتلند تیپ ۴۲۵ -۱، سیمان پرتلند تیپ ۲، سیمان پرتلند تیپ ۵، سیمان پرتلند پوزولانی، سیمان پرتلند پوزولانی ویژه و سیمان پرتلند آهکی می شود.

  • سیمان پرتلند تیپ ۴۲۵-۱

این مدل سیمان برای ساخت ملات و بتون به کار گرفته می شود. تحمل فشار و حرارت بالا و گیرش سریع از ویژگی های سیمان پرتلند تیپ ۱-۴۲۵  است. از این نوع سیمان می توان برای مصارف عمومی، ساختن پیاده روها، روسازی جاده ها و ملات ساختمانی، فونداسیون ها، ستون ها، پل ها و تونل ها استفاده کرد.

  • سیمان پرتلند تیپ ۲

این مدل سیمان نسبت به تیپ یک مرغوب تر است. به سیمان پرتلند تیپ ۲، سیمان پرتلند اصلاح شده هم می گویند. ویژگی این مدل سیمان، مقاومت بالا در مقابل خوردگی است. مواد به کار رفته در این سیمان به گونه ای است که کمترین ترک در آن به وجود می آید. افزایش دوام بتن از ویژگی های سیمان تیپ ۲ است. سیمان پرتلند تیپ ۲ بیشتر در محیط های شوره زار استفاده می شود. برای تولید لوله های بتنی آب، کانال ها و فاضلاب، پیاده رو و فونداسیون نیز کاربرد خوبی دارد.

  • سیمان پرتلند تیپ ۵

مقاومت بالا در برابر خوردگی های سولفات و کلر از مزیت های این نوع سیمان است. از ویژگی های سیمان پرتلند تیپ ۵ ایجاد ترک کمتر در بتن های این مدل سیمان است. از این نوع سیمان برای بتن ریزی در محیط هایی که با آب در تماس هستند، استفاده می شود. در نتیجه برای پوشش کانال ها و نهرها بسیار مناسب است.

  • سیمان پرتلند پوزولانی

این نوع سیمان برای بتن ریزی حجیم و آب بندی لوله ها و عایق بندی استفاده می شود. مقاومت در برابر سولفات کلرید، شوره و سفیدک زدن در این محصول بالا است. از این نوع سیمان به عنوان سیمان پرتلند معمولی هم استفاده می شود. نوع دیگری از این سیمان، سیمان پرتلند پوزولانی ویژه نام دارد. این نوع سیمان برای بتن ریزی های حجیم فونداسیون، سد، پل و غیره استفاده می شود. مقاومت این مدل سیمان از پوزولانی معمولی بیشتر است.

  • سیمان پرتلند آهکی

این محصول همان طور که از نامش پیدا است از آهک ویژه و سنگ گچ ساخته می شود. گیرش و مقاومت بالا از ویژگی های این مدل سیمان است که مشابه سیمان معمولی است اما مقاومت بالاتری دارد. از سیمان پرتلند آهکی برای تهیه ملات و بتن استفاده می شود. از مزایایی این مدل سیمان، مقاومت در برابر یخ زدگی است. قیمت سیمان داراب مدل پرتلند آهکی از دیگر نمونه ها پایین تر است.

قیمت سیمان داراب امروز

قیمت هر پاکت سیمان داراب امروز

شرکت سیمان داراب ۶ مدل سیمان به بازار عرضه می کند. قیمت هر پاکت سیمان داراب امروز بر اساس مدل، طرح، مواد اولیه، هزینه مصرف انرژی و سوخت، هزینه حمل و نقل، عوارض بین جاده ای، هزینه سوخت وسایل نقلیه، قیمت عوارض و مالیات و بسیاری موارد دیگر تعیین می شود.

یکی از عوامل مؤثر در تعیین قیمت سیمان داراب، نرخ دلار است. نوسانات بازار ارز اثر مستقیم بر قیمت سیمان دارد. در نتیجه با هر افزایش و کاهش در نرخ ارز، شاهد نوسان در قیمت سیمان خواهیم بود. از طرفی قیمت سیمان داراب در بورس هم می تواند یکی از عوامل تعیین کننده قیمت سیمان داراب باشد. باید گفت: قیمت هر پاکت سیمان داراب امروز با توجه به افزایش قیمت مواد اولیه و نوسانات ارز، به طور مکرر دچار نوسان می شود.

کلام آخر

در این مقاله با انواع سیمان داراب و ویژگی های آن ها آشنا شدیم. در صورت نیاز می توانید سیمان داراب را با قیمت مناسب از الو متریال تهیه کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص خرید هر یک از محصولات این کارخانه با کارشناسان فروش ما در ارتباط باشید.

دیدگاه ها  
سیاوش اقبالی
قیمت هایی که درج شده در سایت به روز هستند؟
الومتریال
نقل قول سیاوش اقبالی:
قیمت هایی که درج شده در سایت به روز هستند؟
جناب اقبالی عزیز به طور منظم قیمت ها در سایت بروز می شوند اما برای کسب اطمینان با شماره ها تماس بگیرید.
mojtaba
سلام خرید کردم ازتون خیلی با اخلاق مداری و مسئولیت پذیریتون حال کردم ممنون
الومتریال
نقل قول mojtaba:
سلام خرید کردم ازتون خیلی با اخلاق مداری و مسئولیت پذیریتون حال کردم ممنون
خداروشکر که راضی بودید.

سوالات متداول سیمان داراب

عوامل تاثیرگذار بر قیمت سیمان داراب چیست؟

خرید سیمان داراب به صورت فله یا پاکتی، نوع تیپ سیمان داراب، هزینه مواد اولیه برای تولید و میزان تقاضا از عوامل اصلی و تاثیرگذار بر قیمت سیمان داراب است.

کارخانه سیمان داراب چه مدل سیمانی را به صورت تخصصی تولید می کند؟

کارخانه سیمان داراب به صورت تخصصی تولید کننده سیمان خاکستری در ایران است.