امروز پنج شنبه 3 اسفند 1402

سیمان کردستان

سیمان کردستان

شرکت سیمان کردستان بزرگترین کارخانه تولید سیمان در استان کردستان است که در سال 1375 راه اندازی شده است. این کارخانه با بیش از 25 سال سابقه یکی از برترین تولید کنندگان سیمان در ایران است. این کارخانه با گذشت زمان و استفاده از سیلوی مولتی چمبر و آسیاب غلطکی ظرفیت تولید خود را به شش هزار تن سیمان و دو هزار و سیصد تن کلینکر در روز رسانده است.

این شرکت سعی کرده با استفاده از تکنولوژی های روز دنیا محصولاتی با کیفیت و طبق استاندارد های بین المللی تولید کند. تاسیس و راه اندازی آزمایشگاه بتن با تجهیزات مدرن و فوق پیشرفته در این کارخانه موجب شده تا محصولات این کارخانه در منطقه نمونه باشد.

سیمان کردستان

شرکت سیمان کردستان این پتانسیل را دارد که پروژه ها و سفارشات مختلف را براساس مشخصات فنی مورد درخواست مشتریان طبق استاندارد EN  اروپا تولید و به مشتری تحویل دهد. این کارخانه در سال 1375 با ظرفیت 2300 تن کلینکر در روز راه اندازی شد و از سال 1394 تا کنون با استفاده از تجهیزات مدرن و نیروی انسانی تلاشگر تولید سیمان خود را به ظرفتی 6000 تن کلینکر در روز رسانده است. سیمان کردستان در سال 1385 به عنوان واحد نمونه صنفی در استان انتخاب گردید و در سال 1389 گواهینامه رعایت حقوق مصرف کنندگان را دریافت کرده است. این کارخانه با بهره مندی از مدیران توانمند توانسته است افتخارات بسیاری را کسب کند که ما در این مطلب تنها به دو مورد از آن ها اشاره کردیم.

باربری سیمان کردستان

نحوه حمل سیمان کردستان به صورت حمل دریایی، کامیون و تریلی، وانت می باشد. پس از ثبت سفارش نسبت به میزان و حجم سفارش از وسایل حمل و نقل متناسب برای ارسال استفاده می شود. در مورد نحوه ی حمل سیمان باید به نکات مهمی توجه داشت که در ادامه به تعدادی از این موارد اشاره خواهیم کرد:

هنگام تخلیه و بارگیری سیمان نباید کیسه های سیمان پاره شوند.
سیمان ها پس از تخلیه شدن نباید مستقیما روی زمین قرار بگیرند. ترجیحا از سطوح چوبی با ارتفاع 20 سانتی متر برای زیر سیمان ها استفاده شود.
وقتی سیمان ها تخلیه می شوند، تعداد کیسه های سیمانی که روی هم قرار می گیرند نباید بیشتر از 12 کیسه باشند چرا که تعداد سیمان بیشتر به کیسه های زیرین فشار وارد می کند و باعث خرابی سیمان می شود.
از دیگر نکته های مهم برای حمل سیمان این که با فاصله ای مناسب از دیوار، سیمان ها چیده شوند.

باربری سیمان کردستان

قیمت سیمان کردستان

کارخانه سیمان کردستان با تولید محصولات درجه یک بر اساس سفارش مشتری و مشخصات فنی مورد درخواست محصول مورد نظر را با استاندارد en اروپا تولید کند. محصولات درجه یک کارخانه سیمان کردستان با قیمت مناسب موجب شده تا این کارخانه به عنوان صادر کننده برتر استانی برگزیده شود. توجه داشته باشید که قیمت سیمان کردستان با توجه به کیفیت محصول موجب شده تا بهترین تولید و صادر کننده سیمان در کشور باشد. شما می توانید در ادامه محصولات این کارخانه را مشاهده کنید. در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر میتوانید با کارشناسان الومتریال تماس بگیرید.

سوالات متداول سیمان کردستان

قیمت سیمان کردستان به چه عواملی بستگی دارد؟

قیمت سیمان کردستان به عواملی از جمله نرخ تورم، بافت سیمان، درجه کیفیت، تاریخ تولید و انقضا، میزان عرضه و تقاضا و ... بستگی دارد.

قیمت سیمان کردستان در فروشگاه الومتریال چگونه محاسبه می شود؟

پلت فرم الومتریال تمام سعی خود را به کار گماشته است تا بهترین متریال را با قیمت کارخانه ای تحویل مشتریان عزیز دهد. برای اطلاع از قیمت به روز سیمان کردستان با کارشناسان الومتریال تماس بگیرید.