امروز پنج شنبه 3 اسفند 1402

قیمت سیمان ساوه

سیمان ساوه

شرکت سیمان ساوه در نیمه دوم سال ۱۳۶۷ احداث شد. کارخانه سیمان ساوه اوایل فقط، سیمان سفید تولید می‌کرد. اما در سال ۱۳۸۶ تولید سیمان خاکستری را آغاز کرد. در کل سیمان ساوه دو مدل سیمان تولید می‌کند، سیمان ساوه سفید و سیمان ساوه خاکستری است.
سیمان ساوه سفید در سال ۱۳۶۷ با استفاده از تکنولوژی های پیشرفته بر اساس روش تر، سیمان سفید را تولید می کرد. درجه سفیدی سیمان ساوه بالای ۹۱ درصد است که باعث افزایش مقاومت میکانیکی سیمان ساوه است. دستگاه‌های سیمان ساوه توسط شرکت FCB فرانسه طراحی و نسب شده است. سیمان ساوه سفید دارای استانداردهای مهم زیر است:

( ISO 9001:2008 )

( ISO 50001:2011 )

( OHSAS 18001:2007 )

( ISO 14001:2004 )

سیمان ساوه خاکستری همان طور که گفته شد در سال ۱۳۸۶ تولید سیمان ساوه خاکستری به روش خشک راه اندازی شد. سیمان ساوه خاکستری توسط یکی از شرکت های دانمارکی طراحی و نصب شد. سیمان ساوه خاکستری دارای گواهینامه های معتبر زیر است:

( ISO 9001:2008 )

( ISO 50001:2011 )

( OHSAS 18001:2007 )

( ISO 14001:2004 )

قیمت سیمان ساوه

عوامل تأثیر گذر در قیمت سیمان ساوه عبارت اند از: قیمت دلار، میزان عرضه و تقاضا و قیمت مواد اولیه و قیمت تمام شده ی سیمان ساوه است. از طرفی در سیمان ساوه در کیسه‌های ۵۰ کیلویی از جنس پروپیل است. یکی از عوامل تأثیر گذار در قیمت سیمان ساوه، قیمت پروپیل است.

قیمت سیمان ساوه

این نوع کیسه های پلیمری از جنس خاص و ضد آب، ضد رطوبت است و هوا هرگز به آن نمی‌رسد. سیمان ساوه در کیسه های مخصوصی که دارد، هیچگاه فاسد نخواهد شد. قیمت سیمان ساوه بر اساس میزان سفارش ممکن است متفاوت باشد.
الومتریال همه روزه قیمت سیمان ساوه را به روز رسانی می‌کند. قیمت آنلاین و به روز سیمان ساوه را در الومتریال مشاهده کنید.

خرید اینترنتی سیمان ساوه

شما عزیزان می‌توانید از طریق خرید اینترنتی سیمان ساوه را تهیه کنید. شاید بعضی از کاربران ترجیح دهند به صورت حضوری سیمان ساوه را تهیه کنند. اما خرید اینترنتی سیمان ساوه از الومتریال مزایای خاص خودش را دارد. خوب است بدانید که الومتریال واسطه ها را حذف کرده است. الومتریال قیمت سیمان ساوه را به قیمت کارخانه به فروش می رساند. علاوه بر آن در وقت و زمان شما صرفه جویی می شود و نیازی نیست به کارخانه یا فروشگاه های فروش سیمان ساوه بروید. در هزینه های رفت و آمد شما هم صرفه جوی می شود. علاوه بر موارد گفته شد، شرکت الومتریال خود بار را در محل شما تحویل می‌دهد و نیازی نیست شما دغدغه حمل بار سیمان ساوه را داشته باشید.

خرید اینترنتی سیمان ساوه

شیوه پرداخت در الو متریال

با خرید از الومتریال علاوه بر مواردی که گفته شد، برای پرداخت سیمان ساوه چند گزینه به شما پیشنهاد می‌شود. همان طور که در اول مقاله گفتیم بسیاری از افراد ترجیح می‌دهند به صورت حضوری خرید کنند.
یکی از دلایلی که افراد ترجیح می‌دهند به صورت حضوری خرید کنند، عدم اطمینان به بازارهای اینترنتی است. شرکت الومتریال برای اطمینان خاطر مشتریان و احساس راحتی خریداران برای پرداخت و تسویه چند روش را انتخاب کرده است:

روش اول: پرداخت نقدی در هنگام تحویل بار است. این روش همان طور که گفت شد برای احساس امنیت و احساس راحتی و اطمینان خاطر خریداران گذاشته شده است.

روش دوم: پرداخت به صورت چکی است. البته پرداخت چکی شرایط خاص خودش را دارد که شما می‌توانید برای اطلاع از این روش با کارشناسان الومتریال در ارتباط باشید.

روش سوم: راحت‌ترین روش پرداخت آنلاین است. این روش را اکثر خریداران قدیمی الومتریال ترجیح می‌دهند. اما اگر شما برای اولین بار است که سفارش به الومتریال می‌دهید می‌توانید روش نقدی بعد از تحویل بار را انتخاب کنید.

چکیده مطلب

سیمان ساوه به عنوان مرغوب‌ترین و با کیفیت ترین سیمان خریداران زیادی دارد. علاوه بر اینکه قیمت سیمان ساوه نسبت به استانداردها و کیفیتی که دارد به صرفه است. شما می‌توانید با خرید اینترنتی سیمان ساوه از الومتریال تمام واسطه ها و هزینه های اضافی را حذف کنید. توجه داشته باشید شما با خرید اینترنتی از الومتریال علاوه بر خرید با قیمت مناسب از ویژگی پرداخت امن هم استفاده کنید. شما می‌توانید به سه صورت پرداخت آنلاین، پرداخت چکی یا پرداخت نقدی بعد از تحویل سیمان ساوه آن را تسویه نمایید.

سوالات متداول سیمان ساوه

قیمت سیمان ساوه به چه عواملی بستگی دارد؟

عوامل تأثیر گذار در قیمت سیمان ساوه عبارت اند از: قیمت دلار، میزان عرضه و تقاضا، قیمت مواد اولیه و قیمت تمام شده ی سیمان ساوه. از طرفی از پروپیل در کیسه های سیمان 50 کیلویی ساوه استفاده می شود که یکی از عوامل تأثیر گذار در قیمت سیمان ساوه، قیمت پروپیل می باشد.

قیمت سیمان ساوه در الومتریال چگونه محاسبه می شود؟

قیمت سیمان ساوه در فروشگاه الومتریال با قیمت درب کارخانه ای محاسبه می شود. ضمن اینکه این مجموعه شرایطی ویژه جهت پرداخت مبلغ سیمان برای مشتریان عزیز خود قرار داده است که جهت کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان الومتریال تماس حاصل فرمایید.