امروز جمعه 25 خرداد 1403

سیمان بین المللی ساروج بوشهر

نتایج 1 تا 2 از کل 2 نتیجه
سیمان بین المللی ساروج بوشهر

 شکل گیری مجموعه سیمان کنگان و همچنین افتتاح اسکله اختصاصی بارگیری مواد معدنی به سال 1379 برمی گردد. در این اسکله ظرفیت بارگیری حداکثر 5000 تن بود که با اجرای فاز دوم توسعه اسکله که در بین سال های 1384 تا 1387 بود. ظرفیت آن به بیش از 50 هزار تن رسید. در سال 1377 بود که ایده احداث کارخانه سیمان در مجاورت این اسکله به وجود آمد. شروع احداث این کارخانه در سال 82 کلید خورد و در سال 88 به بهره برداری رسید. در سال 81 بود که برای ورود این شرکت به بورس اوراق بهادار، نوع شرکت از سهامی خاص به سهامی عام تغییر یافت. تا سال 1391 بخش عظیمی از تمرکز این شرکت صرف رفع مشکلات تولید و بالا بردن ظرفیت تولید می شد. به همین دلیل تولیدات این کارخانه به طور عمده در بازارهای داخلی به فروش می رفت. از سال 1392 بود که صادرات این محصولات به دلیل کیفیت بالایی که در تولیدات وجود داشت بسیار مورد توجه قرار گرفت. 

سیمان بین المللی ساروج بوشهر

 قیمت سیمان بین المللی ساروج بوشهر

قیمت سیمان بین المللی ساروج بوشهر تحت نوسانات زیادی قرار می گیرد. تغییراتی که در ارز ایجاد می شود و نوسانات دلار و همچنین تغییر در قیمت مواد اولیه می تواند قیمت تولیدات نهایی را دچار نوسان کند. از همین رو شرکت هایی همچون الومتریال هستند تا واسطه ها را تا حد ممکن کنار بزنند و با مناسب ترین قیمت و خدمات عالی محصولات تولیدی این کارخانه را به دست شما برسانند. 

سوالات متداول سیمان بین المللی ساروج بوشهر

آیا سیمان بین المللی ساروج بوشهر صادر می شود؟

بله به دلیل کیفیت بالایی که تولیدات این کارخانه داشت از سال 1392 توجه ها به سمت صادرات سیمان های این کارخانه جلب شد. 

مزایای خرید سیمان بین المللی ساروج بوشهر از سایت الومتریال چه عواملی است؟

یکی از اصلی ترین مزایای خرید از سایت الومتریال، خرید به قیمت کارخانه است. همچنین پرداخت مبلغ سیمان بصورت نقد و چک قابل قبول است.