امروز دوشنبه 31 ارديبهشت 1403

سیمان آذرآبادگان خوی

سیمان آذر آبادگان خوی

شرکت سیمان آذرآبادگان خوی در سال 1383 در استان آذربایجان شرقی در نزدیکی شهرستان خوی تأسیس شد. شرکت سیمان آذرآبادگان خوی برای تولید سیمان تیپ 2، پرتلند 1-325 ، پرتلند  1-425،‌ سیمان pls  شروع به کار کرد. کلیه سیمان های تولید شده توسط این کارخانه با کیفیت بالا تولید و روانه بازار می شوند. به همین دلیل محصولات این کارخانه جزء محصولات پر طرفدار در بین مصرف کنندگان و مشاغل مربوط به سیمان می باشد. این شرکت هدف خود را تولید برای بخش دولتی و خصوصی و مصارف عمرانی داخلی و خارجی عنوان کرد. شرکت سیمان آذرآبادگان خوی به طور مستقیم و غیر مستقیم 5500 نفر را در منطقه مشغول به کار کرده است. بنابراین احداث این کارخانه در منطقه خوی توانسته است افرادی زیادی از جوانان این استان را مشغول به کار کند. برای آشنایی بیشتر با شرکت سیمان آذرآبادگان خوی و قیمت سیمان این کارخانه با الومتریال همراه باشید.

قیمت سیمان خوی

قیمت سیمان خوی

قیمت سیمان آذرآبادگان خوی با توجه به عوامل متعددی تعیین می شود که افزایش یا کاهش هر یک در قیمت تمام شده سیمان اثر گذار است. قیمت دلار و قیمت ارز نقش مهمی در تعیین قیمت سیمان خوی دارند، اما قیمت مواد اولیه تولید سیمان نیز مهم ترین نقش را در تعیین قیمت سیمان خوی ایفا می کند. بعد از قیمت مواد اولیه و قیمت دلار، قیمت انرژی و میزان مصرف انرژی و سوخت برای تعیین قیمت سیمان خوی تأثیر گذار است. مالیات ارزش افزوده هم یکی از عواملی است که در تعیین قیمت سیمان خوی مؤثر است. هزینه های حمل نقل و عوامل مربوط به آن مثل عوارض بین جاده ای، قیمت گازوئیل و سوخت، گمرک و.... نیز در قیمت گذاری نهایی لحاظ می شود. یکی دیگر از مواردی که به طور غیر مستقیم در قیمت سیمان خوی تأثیر مهمی دارد واسطه ها و فروشگاه های واسط بین کارخانه تا مصرف کننده است. توجه کنید هر چه تعداد واسطه های بین کارخانه و فروشگاه بیشتر باشد، قیمت سیمان خوی هم برای مصرف کننده بیشتر می شود. هر کدام از واسطه ها و فروشندگان یک سودی را به قیمت کارخانه اضافه می کنند. از طرفی هم هر واسطه قیمت مالیات ارزش افزوده را به قیمت خرید و سود خود اضافه می کنند و بعد به فروش می رسانند.

قیمت سیمان خوی در کارخانه

قیمت سیمان خوی در کارخانه و خرید مستقیم و بدون واسطه از کارخانه قطعاً ارزان تر است. به خصوص در مواردی که سیمان به صورت عمده و در تعداد زیاد خریداری شود، قیمت مناسب تری برای خریدار در نظر گرفته می شود. در چنین شرایطی، تعداد کیسه سیمان باید بالای 200 کیسه باشد. به عبارتی قیمت سیمان خوی از کارخانه باید بیشتر از ده تن باشد و هزینه آن به صورت نقدی پرداخت شود. لازم به ذکر است که بارگیری و حمل سیمان خوی از کارخانه فقط در ساعات مشخصی از روز خواهد بود و قبل از بارگیری و حمل سیمان از کارخانه نیز باید به طور کامل تسویه انجام گیرد.

قیمت سیمان آذر آبادگان خوی امروز

قیمت سیمان آذرآبادگان خوی امروز    

قیمت سیمان آذرآبادگان خوی امروز بر اساس عوامل که گفته شد تعیین شده است. در صورتی که نوساناتی در هر یک از عوامل ذکر شده به وجود آید، قیمت سیمان آذرآبادگان خوی نیز تغییر می کند. به ویژه نوسانات نرخ ارز و افزایش قیمت مواد اولیه می تواند قیمت سیمان آذرآبادگان خوی را به صورت لحظه ای تغییر دهد. همان طور که قبلا نیز اشاره شد در صورتی که خرید خود را به صورت عمده انجام دهید می توانید از قیمت های مناسب تری بهره مند شوید. در صورتی که به دنبال قیمت سیمان آذرآبادگان خوی امروز هستید می توانید قیمت به روز این محصول را از کارشناسان فروش ما دریافت کنید.

کلام آخر

سیمان آذرآبادگان خوی در انواع مختلفی تولید می شود که هر یک برای مصارف خاصی استفاده می شوند. همچنین هر یک از محصولات سیمان آذرآبادگان خوی کاربرد و خاصیت خاص خودش را دارد که آن را از سایر گونه های سیما متمایز می کند. افراد می توانند بر اساس نیاز و کارایی مورد نظرشان هر کدام یک از محصولات سیمان آذرآبادگان خوی را از الو متریال خریداری کنند. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد سیمان های این شرکت و قیمت به روز آن ها با کارشناسان فروش ما در ارتباط باشید.

دیدگاه ها  
صاد
قیمت سیمان خوی با حمل برای ساختمان سازی در کدام مناطق ایران صرفه اقتصادی دارد

سوالات متداول سیمان آذرآبادگان خوی

قیمت روز سیمان کارخانه آذرآبادگان خوی بر چه اساسی اعلام می شود؟

قیمت روز سیمان خوی بر اساس قیمت مواد اولیه، نوسانات ارز، تیپ، کاربرد و خواص سیمان توسط کارخانه اعلام می شود.

خرید سیمان خوی به قیمت کارخانه از کجا امکان پذیر است؟

سیمان خوی به قیمت کارخانه را می توان از فروشگاه الومتریال خرید.