امروز دوشنبه 31 ارديبهشت 1403

سیمان کاوان بوکان

سیمان کاوان بوکان

کارخانه سیمان کاوان بوکان در استان آذربایجان غربی، شهرستان بوکان، کیلومتر 37 جاده میاندوآب واقع می باشد. این کارخانه در سال 1381 تاسیس شده و با ایجاد فرصت های شغلی متنوع توانسته است یکی از بزرگترین تولیدگنندگان سیمان در کشور و منطقه به شمار بیاید. شرکت سیمان کاوان بوکان با صادارات سیمان به کشورهای همسایه در ورود ارز به کشور گامی موثر برداشته است. از دیگر اقدامات مهم این کارخانه حفظ محیط زیست، مدیریت پسماند، برگزاری دوره های زیست محیطی، استفاده از گاز طبیعی به جای استفاده از سوخت مازوت و اخذ گواهینامه استاندارد ایزو ۱۴۰۰۱ می باشد.

قیمت سیمان کاوان بوکان

قیمت سیمان کاوان بوکان

قیمت سیمان کاوان بوکان به عوامل متعددی بستگی دارد. به همین جهت برای اطلاع از قیمت آن باید بصورت روزانه استعلام بگیرید. درزمان خرید سیمان کاوان بوکان به رنگ سیمان، تاریخ تولید، درجه کیفیت توجه داشته باشید. رنگ سیمان کاوان بوکان خاکستری متمایل به سبز روشن است. درمورد تاریخ تولید سیمان به این نکته توجه کنید که بیشتر از 15 روز نباشد. اگر تاریخ تولید سیمان بیشتر از 15 روز باشد احتمال فاسد شدگی دارد. پیشنهاد می شود برای اینکه خریدی مطمعن و با بهترین قیمت داشته باشید با کارشناسان الومتریال تماس حاصل فرمایید و از راهنمایی های آن ها استفاده کنید.

تولیدات سیمان بوکان

سیمان بوکان با استفاده از مدرن ترین تجهیزات، تولیدات متنوعی از جمله سیمان تیپ 1 از نوع 425-1 ، سیمان تیپ 2 بصورت پاکتی و فله ای تولید و عرضه می نماید. کارخانه سیمان بوکان دو واحد تولیدی به نام های کلینکر و واحد سیمان خاکستری دارد. ظرفیت تولید واحد کلینکر و واحد سیمان خاکستری هر کدام به صورت جداگانه 3 هزار و  300 تن در روز می باشد. سایت الومتریال تمامی محصولات سیمان بوکان را با قیمت کارخانه ای عرضه می کند. الومتریال پلت فرم آنلاینی است که در راستای تسهیل پروسه ی خرید مصالح ساختمانی، قیمت ها را بصورت روزانه به روزرسانی میکند. کارشناسان فروش قبل از خرید به شما مشاوره ی رایگان می دهند و بهترین و با کیفیت ترین محصولات را پیشنهاد می دهند. در مورد نحوه ی پرداخت هم الومتریال شرایطی فراهم آورده است که بصورت نقد و چک قابل تسویه می باشد. پشتیبانی پس از فروش هم به شما این تضمین را می دهد که ما بهترین محصولات را به شما تحویل می دهیم. متخصصین الومتریال قبل از تحویل سیمان به مشتری از نظر کیفیت محصولات را بررسی و چک می کنند که محصولی بی نقص به شما تحویل دهند. در صورت نیاز به مشاوره و داشتن سوال حتما با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.

سوالات متداول سیمان کاوان بوکان

محصولات سیمان کاوان بوکان چیست؟

سیمان پرتلند تیپ 5، تیپ 525-1، تیپ 2، تیپ 425-1 و سیمان پوزولانی از محصولات سیمان کاوان بوکان است.

قیمت سیمان کاوان بوکان بر چه اساسی تعیین می شود؟

قیمت سیمان کاوان بوکان بر اساس میزان عرضه و تقاضا، نرخ ارز، نرخ مواد اولیه، نوع سیمان و کیفیت آن تعیین می شود.

انواع محصولات کارخانه سیمان کاوان بوکان را از کجا می توان خریداری کرد؟

انواع محصولات کارخانه سیمان کاوان بوکان را می توان از فروشگاه معتبر الومتریال خریداری کرد.