امروز شنبه 23 تیر 1403

سیمان سفید شرق

نتایج 1 تا 5 از کل 5 نتیجه
سیمان سفید شرق

این شرکت در سال 1390 تاسیس شد و در همان زمان بود که در اداره ثبت شرکت ها به ثبت رسید. این شرکت به صورت سالیانه حدود دو میلیارد تن سیمان خاکستری و چیزی حدود 330 هزارتن سیمان سفید تولید می کند که همین امر باعث شده این شرکت به بزرگ ترین شرکت تولید سیمان در شرق کشور تبدیل شود. از مزایای منحصر به فرد این کارخانه می توان به تجهیزات آن اشاره کرد. تجهیزات این کارخانه به عنوان مدرن ترین و پیشرفته ترین تجهیزات شناخته می شود و استفاده از آخرین متد و تکنولوژی روز دنیا باعث شده تا رضایت را تا آخرید حد ممکن در تولیدات خود ارتقا دهد. 

سیمان سفید شرق

 قیمت سیمان سفید شرق

قیمت سیمان سفید شرق عموما می تواند به دلایل متعددی تغییر کند. قیمت این محصولات به نسبت متغیرهایی همچون نوسانات طلا، ارز و دلار می تواند تغییر کند. هر زمان که قیمت مواد اولیه تولید سیمان و دستگاه های مربوطه تغییر کند قیمت نهایی نیز تغییر خواهد کرد. سایت الومتریال یکی از سایت های معتبری است که سیمان سفید شرق را با مناسب ترین قیمت در سایت خود به فروش می رساند. شما می توانید با مراجعه به این سایت و در ارتباط مستقیم با کارشناسان این مجموعه ثبت سفارش خود را به آسانی و بدون دغدغه انجام دهید. 

 قیمت سیمان سفید شرق

آدرس کارخانه سیمان سفید شرق

کارخانه سیمان سفید شرق با تولید سالانه دو میلیون تن سیمان خاکستری و 330 هزار تن سیمان سفید بزرگترین کارخانه سیمان در شرق کشور به آدرس مشهد، جاده کلات، سه راهی سیمان و کیلومتر هشت جاده اختصاصی سیمان است. تجهیزات این کارخانه بزرگ از پیشرفته ترین و مدرن ترین تجهیزات و ماشین آلات انتخاب شده تا بهترین سیمان را به مشتریان ارائه دهند. برای خرید سیمان از کارخانه باید به فاصله خود با محل کارخانه دقت کنید. تمامی افراد در سرتاسر کشور نمی توانند با مراجعه مستقیم به کارخانه سیمان سفید شرق خرید کنند، به همین خاطر فروشگاه الومتریال این امکان را برای شما عزیزان فراهم آورده تا به راحتی بتوانید بدون مراجعه حضوری به کارخانه، سیمان سفید شرق را به قیمت کارخانه بخرید. برای خرید و کسب اطلاعات بیشتر نیز می توانید با شماره های درج شده در سایت با کارشناسان فروش ما تماس بگیرید.

سوالات متداول سیمان سفید شرق

سیمان در شرکت سیمان سفید شرق بر چه اساسی تولید می شود؟

کارخانه سیمان سفید شرق بر اساس سختگیرانه ترین سیستم کنترل کیفیت، استاندارد ملی و جهانی سیمان را تولید و عرضه می کند.

سیمان سفید شرق چه کاربردی دارد؟

ساخت سیمان رنگی، ساخت پلاستر های بر پایه سیمان سفید، طراحی کفپوش، پایه ساخت موزاییک و کاشی کاری، به عنوان چسب کاشی و سرامیک و سایر محصولات ساختمانی کاربرد دارد.

شرکت سیمان سفید شرق، سیمان سفید را چگونه قیمت گذاری می کند؟

شرکت سیمان سفید شرق محصولات خود را بر اساس نوع مواد اولیه، عرضه به صورت فله ای یا کیسه ای، میزان نوسانات ارز، میزان انرژی مصرف شده به هنگام تولید سیمان و کیفیت سیمان تعیین می کند.