امروز جمعه 25 خرداد 1403

سیمان زاوه تربت

سیمان زاوه تربت

کارخانه سیمان زاوه تربت واقع در 180 کیلومتری جنوب مشهد و 27 کیلومتری شرق تربت حیدریه و در شهرستان زاوه قرا گرفته است. این کارخانه به علت موقعیت جغرافیایی ویژه ای که دارد و نزدیکی به خطوط راه آهن توانسته است سیمان استان های مجاور را تامین کند و همچنین صادرات سیمان به کشورهای افغانستان، پاکستان، ترکمنستان، تاجیکستان و ازبکستان داشته باشد. کارخانه سیمان زاوه تربت در سال 1387 به بهره برداری رسیده و در ادامه با احداث سیلوهای چهارگانه فلزی، سنگ شکن آهک، احداث خط 3 بارگیرخانه، مسیر انتقال پاکت از بارگیرخانه خط 3 به پالاتایزر و نصب الواتور توانسته است عملکرد کارخانه را تا حد بسیار زیادی افزایش دهد. کارخانه سیمان زاوه تربت با استفاده از مدرن ترین تجهیزات انواع سیمان پرتلند نوع1، 2، 3، 5، پرتلند آهکی و سیمان پرتلند مرکب تولید می نماید.

قیمت سیمان زاوه تربت

قیمت سیمان زاوه تربت

قیمت سیمان زاوه تربت با توجه به نوع سیمان، کیفیت و تنوع بالا متفاوت می باشد. با توجه به افزایش قیمت کلی سیمان در سال های اخیر، سیمان زاوه تربت نیز افزایش پیدا کرده است. هنگام خرید سیمان با توجه به تاریخ تولید و درجه کیفی سیمان قیمت های متفاوتی عرضه می شود. در صورتی که جهت خرید سیمان زاوه تربت به اطلاعات بیشتری نیاز دارید با کارشناسان فروش الومتریال تماس حاصل فرمایید.

قیمت روز سیمان زواره توسط تیم الومتریال

مجموعه الومتریال به دلیل سال ها فعالیت حرفه ای در زمینه تامین و توزیع سیمان، به یکی از بهترین تامین کنندگان سیمان در سطح کشور تبدیل شده است. به دلیل نوسانات قیمت و گرفتن وقت و انرژی زیاد بابت استعلام گیری روزانه قیمت سیمان، تیم الومتریال به صورت روزانه قیمت های خود را به روز رسانی می کند و مشتریان عزیز جهت اطلاع از قیمت به روز سیمان می توانند به صفحات برندهای مورد نظر خود مراجعه کنند. الومتریال سیمان تمام کارخانه های تولید کننده را تامین می کند و بهترین و با کیفیت ترین محصولات را در سریع ترین زمان ممکن به دست مشتریان خود می رساند. از مزایای خرید سیمان زواره از الومتریال، خرید با قیمت درب کارخانه ای و نحوه پرداخت به صورت اعتباری می باشد. جهت کسب اطلاع بیشتر پیرامون نحوه پرداخت و خدمات پس از فروش با کارشناسان الومتریال تماس حاصل فرمایید.

قیمت روز سیمان پاکتی 50 کیلویی زاوه را می توانید در الومتریال بررسی کنید

سوالات متداول سیمان زاوه تربت

صادرات سیمان زاوه تربت به چه کشورهایی است؟

سیمان زاوه تربت به کشورهایی همچون پاکستان، ترکمنستان، افغانستان، تاجیکستان و ازبکستان صادر می شود. 

نوع های تاثیرگذار بر قیمت سیمان زاوه تربت کدامند؟

این کارخانه از مدرن ترین تجهیزات در تولیدات خود استفاده می کند و همچنین به تولید انواع سیمان پرتلند نوع 1، 2، 3، 5، پرتلند آهکی و سیمان پرتلند مرکب می پردازد. که قیمت سیمان ها بر اساس نوع آن ها مشخص می شود.