امروز دوشنبه 31 ارديبهشت 1403

سیمان نی ریز

سیمان نی ریز

این شرکت تولیدی سیمان در سال 1366 به عنوان شرکت سهامی خاص سیمان سفید به ثبت رسید و در سال 1375 بود که به بهره برداری رسید. این شرکت در سال 1382 بود که به عنوان شرکت سهامی عام معرفی شد و سال 84 در سازمان بورس اوراق بهادار تهران پذیرفته شد. سهامداران عمده که در این شرکت سهامدار هستند عبارتند از: شرکت سیمان فارس و خوزستان 59.32%، سرمایه گذاری خوارزمی 22.65%، شرکت توسعه سرمایه و صنعت غدیر( سهامی عام) 16.08% و سایر سهامداران 1.9%

تکنولوژی استفاده شده در این کارخانه تکنولوژی نیهون ژاپن است. این شرکت به تولید سیمان سفید و خاکستری و سیمان های رنگی می پردازد. البته در حال حاضر این کارخانه به صورت انحصاری به تولید سیمان سفید پرتلند می پردازد. ظرفیت تولید اصلی این کارخانه 500 تن در روز است. 

سیمان نی ریز

قیمت سیمان نی ریز

قیمت سیمان ها به دلایل مختلفی همچون نوسانات ارز، دلار و تغییر در قیمت مواد اولیه و همچنین تغییرات تورمی موجود در کشور بالا و پایین می شود. بنابراین قیمت سیمان نی ریز نیز به همین دلایل متغیر خواهد بود. به جز خود کارخانه تولیدی شرکت های مختلفی محصولات این کارخانه را به فروش می رسانند. الومتریال یکی از آن شرکت هایی است که در سایت خود محصولات تولیدی سیمان نی ریز را با قیمت های مناسبی به فروش می رساند. شما می توانید با مراجعه به سایت این مجموعه سفارش خود را ثبت کنید. 

سوالات متداول سیمان نی ریز

قیمت سیمان نی ریز به چه عواملی بستگی دارد؟

قیمت سیمان نی ریز به عوامل متعددی از جمله کیفیت سیمان، تاریخ تولید و انقضا، نرخ ارز، هزینه های حقوق و دستمزد نیروهای انسانی، هزینه های برق و گاز، هزینه های مربوط به حمل و نقل و ... بستگی دارد.

قیمت سیمان نی ریز در الومتریال چگونه محاسبه می شود؟

قیمت سیمان نی ریز در فروشگاه الومتریال با قیمت درب کارخانه ای محاسبه می شود. ضمن اینکه این مجموعه شرایطی ویژه جهت پرداخت مبلغ سیمان برای مشتریان عزیز خود قرار داده است که جهت کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان الومتریال تماس حاصل فرمایید.