امروز چهارشنبه 29 فروردين 1403

سیمان صوفیان

سیمان صوفیان

کارخانه سیمان صوفیان واقع در آذربایجان شرقی، شهرستان شبستر، بخش صوفیان می باشد. این کارخانه با 50 سال سابقه دارای دو خط تولید با ظرفیت 7000 تن کلینکر در روز می باشد. شرکت سیمان صوفیان توانایی تولید سیمان پرتلند پوزولانی، سیمان پرتلند پوزولانی ویژه، سیمان پرتلند تیپ 2 و سیمان پرتلند مرکب را دارد. این شرکت به عنوان یکی از بزرگترین تولیدکنندگان سیمان در شمال غرب کشور توانسته است تا کنون گامی موثر در توسعه و آبادانی کشور بردارد.

قیمت سیمان صوفیان

قیمت سیمان صوفیان

سیمان یکی از مهمترین مصالح ساختمانی و عمرانی می باشد که با توجه به نوسانات روزانه قیمت پیشنهاد می شود برای اطلاع از قیمت به روز سیمان صوفیان از کارشناسان الومتریال استعلام بگیرید.  سیمان صوفیان به دو صورت پاکتی و فله ای عرضه می شود. قیمت سیمان صوفیان باتوجه به پاکتی و فله ای بودن و همینطور درجه کیفیت سیمان متفاوت است. هنگام خرید سیمان صوفیان حتما به تاریخ تولید سیمان و همینطور رنگ آن توجه کنید. سیمان مرغوب و با کیفیت به رنگ خاکستری متمایل به سبز روشن می باشد. از تاریخ تولید سیمان صوفیان نباید بیشتر از 15 روز گذشته باشد. شما می توانید با راهنمایی های کارشناسان فروش الومتریال محصول مورد نظر خود را با بهترین کیفیت و قیمت تهیه نمایید. کارشناسان ما آماده ی پاسخگویی به تمامی سوالات شما هستند.

قیمت سیمان صوفیان

قیمت سیمان تبریز

کارخانجات سیمان صوفیان در سال ۱۳۴۵ تاسیس و با قدمتی بالغ بر ۵۰ سال دارای دو خط تولید با ظرفیت ۷۰۰۰ تن کلینکر در روز می باشد. کارخانه سیمان صوفیان  به عنوان یکی از پشتوانه های مهم توسعه و آبادانی در شمال غرب کشور، تولید و عرضه انواع سیمان را در راستای خدمت به مشتریان، رسالت اصلی خود می داند، به همین خاطر در میان رقبا محبوبیت ویژه ای کسب کرده و قیمت سیمان های تولیدی آن خریداران از اهمیت ویژه ای برخوردار است. قیمت سیمان تبریز با توجه به عواملی چون نوسانات نرخ ارز، میزان عرضه و تقاضا، تیپ سیمان، حمل و نقل، میزان انرژی مصرفی به هنگام تولید محصول و عوامل بسیار دیگری تعیین می شود. الومتریال نرخ دقیق و روز سیمان تبریز را در سایت قرار می دهد. قبل از خرید سیمان از این کارخانه، قیمت ها را مشاهده کنید و سپس اقدام به خرید کنید.

بهترین قیمت سیمان

 

سوالات متداول سیمان صوفیان

قیمت سیمان صوفیان را چه عواملی تعیین می کنند؟

قیمت سیمان صوفیان را هزینه مواد اولیه، هزینه باربری، هزینه انرژی مصرف شده به هنگام تولید سیمان، نرخ ارز، میزان عرضه و تقاضا و تیپ سیمان تعیین می کنند.

قیمت سیمان صوفیان به صورت فله و کیسه ای چگونه است؟

از آنجا که خرید فله ای مقرون به صرفه تر است، قیمت سیمان صوفیان به صورت فله ای ارزان تر از نوع کیسه ای آن است.

خرید سیمان صوفیان به قیمت درب کارخانه از کجا امکان پذیر است؟

خرید سیمان صوفیان به قیمت روز کارخانه در فروشگاه معتبر الومتریال امکان پذیر است.