امروز شنبه 23 تیر 1403

سیمان فارس نو

سیمان فارس نو

کارخانه سیمان فارس نو در استان فارس، کیلومتر 12 جاده کوار- فیروزآباد واقع می باشد. سهام این مجموعه در اختیار شركت سهامي عام سيمان فارس و خوزستان مي باشد. سیمان یکی از پرمصرف ترین مصالح در پروژه های عمرانی کشور می باشد. شرکت سیمان فارس نو در سال 69 با هدف تولید 700 تن احداث گردید و هم اکنون توانسته است روزانه 3000 تن سیمان تولید و تحویل دهد. این مجموعه با تولید سیمان با کیفیت گامی موثر در ایجاد شغل بصورت مستقیم و غیر مستقیم برداشته است. همچنین با صادرات سیمان به کشورهای دیگر در رشد اقتصادی کشور بسیار مثمر ثمر بوده است.

قیمت سیمان فارس نو

محصولات تولیدی شرکت سیمان فارس نو

از محصولات برتر تولیدی شرکت سیمان فارس نو می توان به سیمان تیپ 2 و سیمان تیپ 525-1 اشاره کرد. سیمان تیپ دو فارس نو مقاومت بالایی در برابر حمله سولفات و کلر دارد و همچنین دارای مشخصاتی چون مقاومت بالا، مناسب برای استفاده از شرایط آب و هوایی بسیار سرد، مناطق سردسیر و حتی در معرض یخ زدگی است. این تیپ سیمان فارس نو در مقایسه با سایر سیمان ها دارای مصرف کمتر و در نتیجه هزینه پایین تری است، به همین دلیل آسیب کمتری به محیط زیست وارد می کند. محصولات تولیدی شرکت سیمان فارس نو تحت بهترین شرایط و بهترین دستگاه ها تولید می شوند و پس از تولید مورد بررسی و آزمایش قار می گیرند تا کیفیت آن تایید شود و سپس به بازار ارائه شود. شما می توانید محصولات تولیدی سیمان فارس نو را از الومتریال به قیمت روز تعیین شده توسط کارخانه بخرید. این سیمان ها به صورت فله و پاکتی در الومتریال به شما عرضه می شود.

آنالیز سیمان فارس نو

بررسی ترکیب سیمان و کنترل کیفیت آن از اهمیت ویژه ای برخوردار است. کنترل کیفی سیمان های فارس نو در آزمایشگاه های مجهز انجام می شود و در صورت نیاز در صورت مطابق نبودن با استاندارد ها، اصلاحاتی روی سیمان فارس نو صورت می گیرد. طبق آنالیز های انجام شده در سیمان فارس نو این سیمان از ترکیب چندین مواد تهیه شده اند که نسبت اندازه هر کدام برای تولید سیمانی با کیفیت از اهمیت ویژه ای برخوردار است. الومتریال ارائه دهنده انواع سیمان فارس نو به صورت فله ای و کیسه ای آنالیز انواع سیمان فارس نو را برای شما قرار داده است. در ادامه آنالیز سیمان فارس نو تیپ 2 و تیپ 525-1 را برای شما عزیزان قرار دادیم تا با مشاهده آن اطلاعات لازم را کسب کنید.

آنالیز سیمان تیپ 2 فارس نو

آنالیز سیمان تیپ 2 فارس نو

 آنالیز سیمان فارس نو تیپ 525-1

 آنالیز سیمان فارس نو تیپ 525-1

انواع سیمان پاکتی فیروز آباد فارس

سیمان فارس نو با تولید انواع تیپ سیمان چون سیمان تیپ 2 و سیمان 525-1 از تولید کنندگان برتر تولید کننده این دو تیپ سیمان است. سیمان پاکتی تیپ 2 و تیپ 525-1 فیروز آباد فارس پس از آزمایش های بسیار و مواد اولیه مرغوب به بازار عرضه می شود. سیمان پاکتی تیپ 2 فیروز آباد برای ساخت های حجیم چون سد های وزنی، بتن ریزی و اندود کاری در هوای گرم، لوله های بتنی، کانال های آبیاری، فوندانسیون ها، کانال های آب و فاضلاب، ستون، بدنه، دال های بتن مسلح و در بتن هایی که حرارت هیدراتاسیون متوسط نیاز دارند، استفاده می شود. سیمان پاکتی تیپ 525-1 فیروزآباد فارس نیز برای ساخت سازه های بتنی که نیاز به قالب برداری سریع استفاده می شوند و علاوه بر قابلیت مصرف در بتن ریزی های معمولی، دارای کاربرد ویژه برای بتن ریزی های معمولی و حجیم در هوای سرد که نیاز به حفظ دمای بتن بیش از ۵ درجه سانتیگراد است، هستند.

انواع سیمان پاکتی فیروز آباد فارس

قیمت سیمان فارس نو

قیمت سیمان فارس نو براساس عواملی از جمله هزینه ی حمل و نقل، نیروی انسانی، هزینه های برق و گاز و ... تعیین می گردد. موارد فوق تاثیر مستقیم بر قیمت تمام شده سیمان فارس نو می گذارند. اگر جهت خرید سیمان فارس نو به اطلاعات بیشتری نیاز دارید پیشنهاد می شود با کارشناسان الومتریال تماس بگیرید و از راهنمایی های آن ها استفاده کنید. کارشناسان الومتریال علاوه بر پاسخگویی به سوالات شما کمک می کنند محصول مورد نظر خود را با بهترین قیمت تهیه نمایید. لطفا قبل ازتایید نهایی خرید خود قیمت سیمان فارس نو را از ما استعلام بگیرید.