سیمان فارس نو

1,299,580 تومان سیمان سیاه 50 کیلویی تیپ 2 فارس نو
تیپ 2
1,269,594 تومان سیمان سیاه 50 کیلویی تیپ 5 فارس نو
تیپ 5
1,139,006 تومان سیمان سیاه فله تیپ 2 فارس نو
تیپ 2
1,169,450 تومان سیمان سیاه فله تیپ 5 فارس نو
تیپ 5
نتایج 1 تا 4 از کل 4 نتیجه
سیمان فارس نو

کارخانه سیمان فارس نو در استان فارس، کیلومتر 12 جاده کوار- فیروزآباد واقع می باشد. سهام این مجموعه در اختیار شركت سهامي عام سيمان فارس و خوزستان مي باشد. سیمان یکی از پرمصرف ترین مصالح در پروژه های عمرانی کشور می باشد. شرکت سیمان فارس نو در سال 69 با هدف تولید 700تن احداث گردید و هم اکنون توانسته است روزانه 3000 تن سیمان تولید و تحویل دهد. این مجموعه با تولید سیمان با کیفیت گامی موثر در ایجاد شغل بصورت مستقیم و غیر مستقیم برداشته است. همچنین با صادرات سیمان به کشورهای دیگر در رشد اقتصادی کشور بسیار مثمر ثمر بوده است.

قیمت سیمان فارس نو

محصولات تولیدی شرکت سیمان فارس نو

از محصولات برتر تولیدی شرکت سیمان فارس نو می توان به سیمان تیپ 2 و سیمان تیپ 525-1 اشاره کرد. سیمان تیپ دو فارس نو مقاومت بالایی در برابر حمله سولفات و کلر دارد. این مدل سیمان به علت هیدراسیون پایین تر، ترک کمتری می خورد، از این جهت برای کار در سازه های زهکشی و در شرایط آب و هوای گرم بسیار مناسب است. سیمان 525-1 شرکت سیمان فارس نو دارای مشخصاتی چون مقاومت بالا، مناسب برای استفاده از شرایط آب و هوایی بسیار سرد، مناطق سردسیر و حتی در معرض یخ زدگی است. این تیپ سیمان فارس نو در مقایسه با سایر سیمان ها دارای مصرف کمتر و در نتیجه هزینه پایین تری است، به همین دلیل آسیب کمتری به محیط زیست وارد می کند. محصولات تولیدی شرکت سیمان فارس نو تحت بهترین شرایط و بهترین دستگاه ها تولید می شوند و پس از تولید مورد بررسی و آزمایش قار می گیرند تا کیفیت آن تایید شود و سپس به بازار ارائه شود.

آنالیز سیمان فارس نو

بررسی ترکیب سیمان و کنترل کیفیت آن از اهمیت ویژه ای برخوردار است. کنترل کیفی سیمان های فارس نو در آزمایشگاه های مجهز انجام می شود و در صورت نیاز در صورت مطابق نبودن با استاندارد ها، اصلاحاتی روی سیمان فارس نو صورت می گیرد. طبق آنالیز های انجام شده در سیمان فارس نو این سیمان از ترکیب چندین مواد تهیه شده اند که نسبت اندازه هر کدام برای تولید سیمانی با کیفیت از اهمیت ویژه ای برخوردار است. الومتریال ارائه دهنده انواع سیمان فارس نو به صورت فله ای و کیسه ای آنالیز انواع سیمان فارس نو را برای شما قرار داده است. در ادامه آنالیز سیمان فارس نو تیپ 2 و تیپ 525-1 را برای شما عزیزان قرار دادیم تا با مشاهده آن اطلاعات لازم را کسب کنید.

آنالیز سیمان تیپ 2 فارس نو

آنالیز سیمان تیپ 2 فارس نو

 آنالیز سیمان فارس نو تیپ 525-1

 آنالیز سیمان فارس نو تیپ 525-1

قیمت سیمان فارس نو

قیمت سیمان فارس نو براساس عواملی از جمله هزینه ی حمل و نقل، نیروی انسانی، هزینه های برق و گاز و ... تعیین می گردد. موارد فوق تاثیر مستقیم بر قیمت تمام شده سیمان فارس نو می گذارند. اگر جهت خرید سیمان فارس نو به اطلاعات بیشتری نیاز دارید پیشنهاد می شود با کارشناسان الومتریال تماس بگیرید و از راهنمایی های آن ها استفاده کنید. کارشناسان الومتریال علاوه بر پاسخگویی به سوالات شما کمک می کنند محصول مورد نظر خود را با بهترین قیمت تهیه نمایید. لطفا قبل ازتایید نهایی خرید خود قیمت سیمان فارس نو را از ما استعلام بگیرید.

افزودن دیدگاه