امروز جمعه 25 خرداد 1403

سیمان لارستان

سیمان لارستان

شرکت سیمان لارستان فعالیت خود از سال 69 شروع کرده است. این شرکت از شرکت های پذیرفته شده در سازمان بورس و اوراق بهادار نیز هست. این شرکت خط تولید خود را با ظرفیت 700 تن در سال 1385 شروع کرده است با گذشت زمان این کارخانه توانسته تولید خود را به 900 تن کلینر خاکستر و بیش از 1000 تن سیمان خاکستری برساند. از سال 1391 بنا بر تصمیمات اتخاذ شده و افزایش تقاضای سیمان سفید در بازار خط تولید این کشور به خط تولید سیمان سفید تغییر یافته است. البته باز با توجه به نیازهای بازار این شرکت اقدام به ایجاد خط تولید جدید جهت تولید سیمان خاکستری در مجاورت خط تولید جدید نموده است.

سیمان لارستان

قیمت سیمان لارستان

از اهداف کارخانه سیمان لارستان تولید محصولات با کیفیت با توجه به نظارت بر روی قیمت آن است. اما با توجه به مشکلاتی نظیر افزایش قیمت مواد اولیه ای همچون سنگ آهک، سنگ آهن، ماسه و غیره قیمت سیمان لارستان نیز دستخوش تغییرات قیمت می شود.

قیمت سیمان لارستان

شما می توانید برای آشنایی با انواع محصولات سیمان لارستان و لیست قیمت آنها به محصولات درج شده در این صفحه مراجعه کنید. بهتر است با توجه به نوسانات قیمت سیمان لارستان قبل از سفارش با همکاران ما در الومتریال تماس بگیرید.

سوالات متداول سیمان لارستان

عوامل اصلی تعیین کننده قیمت سیمان لارستان کدامند؟

قیمت مواد اولیه، میزان عرضه و تقاضا و نرخ ارز از عوامل اصلی تعیین کننده قیمت سیمان لارستان است.

بهترین تولید کننده سیمان سفید کدام کارخانه است؟

کارخانه سیمان لارستان بهترین تولید کننده سیمان سفید در کشور است که سیمان این کارخانه را می توان به صورت فله ای و پاکتی تهیه کرد.

از کجا می توان از قیمت روز سیمان لارستان مطلع شد؟

فروشگاه الومتریال سیمان لارستان را به قیمت روز عرضه می کند. در سایت الومتریال می توان از قیمت دقیق و به روز سیمان لارستان مطلع شد.