امروز پنج شنبه 3 اسفند 1402

سیمان فراز فیروزکوه

سیمان فراز فیروزکوه

شرکت سیمان فراز فیروزکوه یکی از زیرمجموعه های شرکت سیمان اسپندار می باشد. این مجموعه در سال 1382 تاسیس و در اسفند 1385 به بهره برداری رسید. این کارخانه با تدوین برنامه های استراتژیک و با استفاده از مدرن نرین تجهیزات توانسته است در سطح جهانی تولیدات خود را به فروش برساند. سیمان فراز فیروزکوه تا کنون با دریافت گواهینامه های استاندارد ملی و بین المللی سیستم مدیریت کیفیت، سیستم مدیریت محیط زیست، سیستم مدیریت ایمنی و بهداشت حرفه ای و سیستم مدیریت انرژی توانسته است سیمان تیپ 1 و 2 را به بهترین کیفیت تولید و به عرضه برساند.

قیمت سیمان فراز فیروزکوه

انواع سیمان فراز فیروزکوه

شرکت سیمان فراز فیروزکوه ارائه دهنده انواع سیمان باکیفیت و مرغوب است. سیمان پرتلند تیپ یک و تیپ دو از انواع محصولات سیمان فراز فیروزکوه است که مشخصات و ویژگی های خاصی دارند. سیمان تیپ یک فراز فیروزکوه شامل دو نوع 325-1 و 425-1 است. مقاومت 28 روزه این سیمان ها به ترتیب 325 و 425 کیلوگرم بر سانتی متر مربع است. سیمان تیپ یک این کارخانه زمانی استفاده می شود که نوع سیمان مشخص نشده باشد. در واقع این سیمان در شرایطی که خطر حمله سولفات کم است و همچنین برای ساخت بتن معمولی استفاده می شود. سیمان تیپ دو فراز فیروزکوه هیدراسیون کمی دارد و در برابر حملات سولفات ها مقاومت بالایی دارند، به همین علت از این سیمان در سیستم های آب زیرزمینی که با درصد بالایی از سولفات استفاده می شود.

انواع سیمان فراز فیروزکوه

آنالیز سیمان فراز فیروز کوه

تولید انواع سیمان نیازمند کنترل دقیق و آزمایش های متعدد است که در کارخانه صورت می‌گیرد. این آزمایش ها و آنالیز سیمان از این جهت است که اطمینان حاصل شود که سیمان دارای کیفیت مورد قبولی است و مواد به نسبت درستی با یکدیگر ترکیب شده اند تا با بالاترین کیفیت و طبق استاندارد به بازار ارائه شوند. در آنالیز سیمان فراز فیروزکوه شما با ترکیبات اصلی و نسبت کم و بیش هر کدام آشنایی پیدا می کنید. در ادامه آنالیز سیمان فراز فیروز کوه را برای شما عزیزان قرار دادیم تا اطلاعات بیشتری کسب کنید.

آنالیز سیمان فراز فیروز کوه

قیمت سیمان فراز فیروزکوه

عوامل زیادی از جمله: درجه سیمان، بافت، وزن، تاریخ ساخت و ... بر قیمت سیمان فراز فیروزکوه تاثیرگذار هستند. برقی که برای تولید سیمان استفاده می شود به مراتب از قبل گران تر شده، همینطور قیمت زغال سنگ، هزینه های مربوط به حمل و نقل و نیروی کار مورد نیاز بارگیری و تخلیه افزایش پیدا کرده است. در نتیجه تمامی این موارد بر قیمت سیمان فراز فیروزکوه نیز تاثیر مستقیم می گذارد. با توجه به نوسانات قیمت سیمان جهت خرید و اطلاع از قیمت به روز سیمان فراز فیروزکوه با شرکت الومتریال تماس بگیرید. کارشناسان ما آماده ی پاسخگویی به سوالات شما می باشند.