امروز جمعه 25 خرداد 1403

سیمان نایین

نتایج 1 تا 2 از کل 2 نتیجه
سیمان نایین

در سال 1381 کارخانه سیمان نایین افتتحاح شد و بهره برداری آن در سال 1390 انجام شد. از ویژگی های برتر سیمان نایین استفاده از امکانات و تجهیزات و دستگاه های پیشرفته مطابق با استاندارد های روز دنیا و اروپا است. انواع سیمان و کلینیکر در کارخانه سیمان نایین تولید و به بهره برداری می رسد. استان یزد نیز به دلیل همجواری خود با سیمان نایین درصد زیادی از سیمان خود را از این کارخانه تامین می نماید.

قیمت سیمان نایین

سیمان نایین با توجه به این که با بهترین و بروز ترین دستگاه تولید می شود، قیمت مناسبی دارد. اطلاع از قیمت سیمان نایین برای خریداران اهمیت بسیاری دارد. قیمت سیمان نایین در فروشگاه الومتریال بروز و دقیق است. در سایت ما از قیمت دقیق و روز سیمان نایین مطلع شوید.

خرید سیمان نایین

خرید سیمان نایین برای افرادی که در شهر های دور از اصفهان قرار دارند، سخت و مشکل است. اگر در شهر های دور و حتی نزدیک اصفهان قرار دارید و می خواهید سیمان نایین را بخرید، باید از فروشگاه معتبری خرید کنید. سیمان نایین را از فروشگاه الومتریال به قیمت درب کارخانه بخرید.

قیمت سیمان فله نایین

سیمان نایین به دو صورت فله ای و پاکتی ارائه می شود. در روش فله ای بنکر های حمل سیمان فله در زیر سیلوهای ذخیره سیمان بارگیری می کنند و سیمان به محل مشتری ارسال می شود. برای اطلاع از قیمت سیمان فله ای نایین با کارشناسان الومتریال تماس بگیرید.

قیمت سیمان پاکتی نایین

همانطور که گفتیم سیمان نایین به دو صورت به مصرف کننده عرضه می شود. در روش عرضه به صورت پاکتی، کارخانه سیمان را در پاکت های 50 کیلویی استاندارد بسته بندی می کند و به بازار عرضه می کند. در سایت فروشگاه ما سیمان پاکتی نایین با قیمتی مناسب ارائه می شود. قیمت سیمان پاکتی نایین را در سایت ما مشاهده کنید و سپس اقدام به خرید کنید. از انواع سیمان های تولید شده در کارخانه سیمان می توان به سیمان تیپ 2، سیمان تیپ 425-1 و سیمان پرتلند سرباره ای است. سیمان نایین با به کارگیری آزمایشگاه ها و متخصصان برای بررسی کیفیت سیمان در کارخانه خود، یکی از بهترین سیمان ها را تولید می کند. داشتن استانداردها و تاییدیه های معتبر زیر از برتری های سیمان نایین است.

استاندارد گواهینامه
استاندارد آرم محصول اروپا CE
سيستم مدیریت کيفيت آزمایشگاه بر مبنای استاندارد 2005 ISO/IEC 17025
سيستم مدیریت کيفيت / مدیریت زیست محيطی و مدیریت ایمنی و بهداشت حرفه ای سيستم مدیریت یکپارچه IMS

خرید سیمان نایین از وب سایت الومتریال چه مزایایی دارد؟

دنیای دیجیتال روش خرید آنلاین ما را متحول کرده است. به دلیل مزایا مختلفی که این روش خرید دارد، این روزها افراد بیشتری خرید آنلاین کالا را به روش مرسوم رفتن به فروشگاه ها ترجیح می دهند. همراه با این روند، ما فکر کردیم که چرا مصالح ساختمانی نباید برای راحتی کاربر آنلاین باشد تا تغییری در خرید سیمان نایین به روش مرسوم ایجاد کنیم. ما خرید را برای بسیاری از تامین کنندگان، پیمانکاران و صاحبان خانه های شخصی آسان کردیم. مهمترین دلایلی که باید از وب سایت الومتریال خرید کنید را در زیر آورده ایم:

خرید سیمان نایین از وب سایت الومتریال چه مزایایی دارد؟

راحتی:

خرید مصالح ساختمانی در الومتریال، این فرصت را برای شما فراهم می کند که شبانه روزی خرید کنید. الومتریال مکان بهتری برای خرید مصالح ساختمانی از جمله خرید سیمان نایین است. جایی که مجبور نیستید سفر کنید و منتظر خرید خود باشید. جایی که می توانید به راحتی انواع سیمان را روی مبل خود سفارش دهید و منتظر بمانید تا بقیه کارها انجام شود.

قیمت های بهتر:

معاملات عالی و قیمت های بهتر در الومتریال موجود است زیرا محصولات مستقیماً از سازنده یا فروشنده بدون واسطه به شما می رسد. به علاوه، برای دریافت سفارش نیازی به سفر ندارید. ما بار مورد نظرتان را در محل شما تحویل خواهیم داد و در زمان و هزینه برای شما صرفه جویی می کنیم. 

گزینه های خرید بیشتر:

گزینه های آنلاین متعددی وجود دارد. شما می توانید علاوه بر خرید سیمان نایین هر برند و محصولی را که به دنبال آن هستید پیدا کنید. الومتریال دارای انواع سیمان و همه برندهای برتر در سراسر کشور است که با مصالح ساختمانی و ساختمانی سروکار دارند.

مقایسه آسان قیمت سیمان نایین و سایر برندها:

وقتی از الومتریال خرید سیمان نایین و یا هر برند دیگری را انجام می دهید، تحقیق و مقایسه قیمت سیمان نایین با سایر فروشگاه ها، آسان می شود. ما یکی از به روزترین پورتال تجارت الکترونیکی هستیم که در آن قیمت تمام مواد به صورت روزانه به روز می شود. همچنین می‌توانید نظرات مصرف‌کننده، رتبه‌بندی بیشتر محصولات و فروشندگان را در پورتال ما مشاهده کنید تا از تجربه خرید مطلع شوید. 

صرفه جویی در زمان:

لازم نیست در صف منتظر بمانید تا صورتحساب خود را انجام دهید، یا مجبور نیستید برای جای پارک درگیر شوید. هنگام خرید سیمان نایین از الومتریال می توان از تمام این مشکلات جلوگیری کرد.

بدون مصالحه:

در بسیاری از فروشگاه‌های معمولی، نمی‌توانید تمام برندها یا محصولاتی را که به دنبال آن هستید، تهیه کنید. در فروشگاه الومتریال ، می توانید دقیقاً آنچه را که می خواهید بدست آورید.

دست یاری:

ما در فروشگاه مصالح ساختمانی الومتریال نه تنها تامین مواد شما را انجام می دهیم، بلکه شما را راهنمایی می کنیم تا مصالح مناسب برای ساخت و ساز خود را خریداری کنید.

گزینه های پرداخت چندگانه:

ما در فروشگاه الومتریال تمام روش‌های پرداخت، مانند: نقدی در هنگام تحویل، چک و پرداخت آنلاین را می‌پذیریم تا مشتریانمان احساس راحتی کنند.

مقایسه آسان قیمت سیمان نایین و سایر برندها

سیمان نایین چگونه تولید می شود؟

در کلی‌ترین مفهوم، سیمان نایین با حرارت دادن منابع آهک، آهن، سیلیس و آلومینا تا دمای کلینکرینگ (2500 تا 2800 درجه فارنهایت) در یک کوره دوار تولید می‌شود و سپس کلینکر را آسیاب می‌کند تا به پودر ریز تبدیل شود. حرارتی که در کوره ایجاد می شود، مواد خام را به ترکیبات شیمیایی جدید تبدیل می کند.

بنابراین، ترکیب شیمیایی سیمان نایین با درصد جرمی و ترکیب منابع خام آهک، آهن، سیلیس و آلومینا و همچنین دما و مدت زمان حرارت دهی مشخص می شود. این تنوع در منبع مواد خام و ویژگی‌های خاص کارخانه، همچنین فرآیندهای تکمیلی (یعنی آسیاب کردن و اختلاط احتمالی با گچ، سنگ آهک یا مواد سیمانی تکمیلی) است که کیفیت سیمان نایین تولید شده را تعیین می‌کند.

استانداردهای کارخانه سیمان نایین چیست؟

برای اطمینان از سطح سازگاری بین کارخانه های تولید کننده سیمان، محدودیت های شیمیایی و فیزیکی خاصی بر روی سیمان در نظر گرفته شده است. این محدودیت های شیمیایی با استانداردها و مشخصات مختلفی تعریف می شوند.

در سیمان نایین سه نوع سیمان مختلف تولید و عرضه می گردد که عبارتند از:

  • سيمان پرتلند تيپ ٢
  • سيمان پرتلند ١ – ۴٢۵
  • سيمان پرتلند سرباره ای
  • سيمان پرتلند ١ – ٣٢۵

سیمان نایین، پودری است که از ترکیب سنگ آهک و خاک رس سیلیسی، افزودن اکسید آهن، اسید سولفوریک بی آب و اکسید منیزیم، ذوب آن در کوره با دمای بالا و سپس پودر کردن آن به دست می آید. خمیر سیمان نایین که از ورز دادن با آب تهیه می شود، عمدتاً برای چسباندن کاشی و آجر استفاده می شود.

سیمان نایین نوع 2

سیمان نایین نوع 2 یا II، همچنین به عنوان "سیمان بهبود یافته" شناخته می شود، عمدتا برای مقاومت در برابر حمله متوسط ​​سولفات و گرمای غلیظ هیدراتاسیون استفاده می شود. مواد اولیه اصلی سنگ آهک، سرباره آهن، ماسه سیلیس و سرباره است. فرآیند تولید با توجه به نسبت مناسب، پختن کلینکر و سپس افزودن گچ برای آسیاب تهیه می شود. برای مکان هایی که باید در برابر فرسایش متوسط ​​سولفات مقاومت کنند، مانند سازه های زهکشی مناسب است، زیرا سولفات ممکن است در آب های زیرزمینی متمرکز شود و غلظت آن بالاتر از حد معمول است اما جدی نیست. سیمان های نوع II عموماً گرمای کندتر و کمتری نسبت به سیمان های نوع I تولید می کنند. این هیدراتاسیون حرارتی متوسط ​​به سیمان های نوع II اجازه می دهد تا در ساختارهای نسبتاً بزرگ ماکروبولک استفاده شوند و استفاده از آن می تواند افزایش دما را کاهش دهد، به ویژه برای بتن هایی که در شرایط جوی گرم قرار می گیرند.

سیمان نایین نوع 2

سیمان پرتلند 325-1

دارای ویژگی های مقاوم در برابر خوردگی سولفات بوده و برای پروژه هایی در محیط های خاص مانند مقاومت در برابر خوردگی اسیدی، فاضلاب، زیرزمین ها و مناطق چشمه آب گرم مناسب است. این ساختمان که معمولاً به عنوان "سیمان مقاوم در برابر گوگرد" شناخته می شود، یک ساختمان ساحلی است؛ سیمانی ویژه برای ساختمان های بندر است.

سيمان پرتلند ١ – ۴٢۵

این نوع سیمان نایین به طور گسترده در پروژه های راه آهن، برق، جاده، پل، نظامی و پروژه های ساختمانی عمومی استفاده می شود. از دیگر محصولات فرآوری سیمان مانند تیرهای شهری، تراورس، لوله های سیمانی، کاشی های آزبست و غیره نیز استفاده می شود. بیش از 90 درصد مصرف سیمان را به خود اختصاص می دهد.

ویژگی آن این است که گرمای هیدراتاسیون تولید شده در هنگام سخت شدن تنها حدود 70 درصد سیمان معمولی است و سرعت توسعه حرارت هیدراتاسیون این نوع سیمان در حداقل سطح نگه داشته می شود که می تواند خطر ریزش بتن را کاهش دهد. توسعه مقاومت آن کند است و استفاده از آن ناگزیر محدود است و برای بتن های با حجم بالا مانند ساخت سدهای بزرگ بسیار مناسب است. همچنین به عنوان "سیمان کم حرارت" و "سیمان غول پیکر" شناخته می شود.

سیمان پرتلند سرباره

کلیه مواد سیمانی هیدرولیک ساخته شده از کلینکر سیمان پرتلند، سرباره کوره بلند دانه بندی شده و مقدار مناسب گچ را سیمان پرتلند سرباره (که به آن سیمان سرباره می گویند)، کد P·S می گویند. مقدار اضافه شده سرباره کوره بلند دانه بندی شده در سیمان 70-20 درصد وزنی است. جایگزینی سرباره با سنگ آهک، خاکستر کوره، خاکستر بادی و مواد مخلوط پوزولانی مجاز است.

می توان از آن در پروژه های مختلف بتنی روی زمین، زیرزمین و در آب استفاده کرد و همچنین می توان از آن در ساخت کارگاه های با دمای بالا استفاده کرد، اما برای پروژه هایی که نیاز به استحکام اولیه بالا، چرخه های انجماد و ذوب و ... دارند، مناسب نیست. متناوب خشک و مرطوب به دلیل رنگ روشن، وزن مخصوص کم، حرارت کم هیدراتاسیون، مقاومت در برابر خوردگی و مقاومت حرارتی خوب، اما آب خونریزی زیاد، مقاومت ضعیف در برابر یخ زدگی، استحکام اولیه کم و سرعت افزایش دیررس بالا، بنابراین دوره پخت طولانی تری مورد نیاز است.

سیمان پرتلند سرباره

ویژگی های مشترک سیمان نایین پرتلند

گیرش و سخت شدن کند است، مقاومت اولیه کم است و مقاومت بعدی به سرعت افزایش می یابد، بنابراین، این سه نوع سیمان برای پروژه های بتنی با نیازهای اولیه مقاومت بالا، مانند پروژه های ساختمانی زمستانه مناسب نیستند. در این میان استحکام اولیه سیمان خاکستر بادی کمتر از سیمان سرباره و سیمان پوزولان است و برای پروژه هایی با ظرفیت باربری دیررس مناسب است.

حساس به دما، مناسب برای نگهداری در دمای بالا.

مقاومت در برابر خوردگی خوب، می تواند برای پروژه های بتنی با الزامات مقاومت در برابر خوردگی استفاده شود. البته لازم به ذکر است که سیمان پوزولان در برابر خوردگی سولفاتی توانایی ضعیفی دارد، بنابراین نباید در پروژه هایی با محیط خوردگی سولفاتی استفاده شود.

گرمای هیدراتاسیون کم است، مناسب برای پروژه های بتنی با حجم زیاد.

مقاومت در برابر سرما و مقاومت در برابر سایش ضعیف است و برای پروژه های بتنی در محدوده بالا و پایین رفتن سطح آب در مناطق سردسیر شدید و پروژه های بتنی با الزامات مقاومت در برابر سایش مناسب نیست.

مقاومت کربنیزاسیون ضعیف است، بنابراین برای استفاده در محیط های با غلظت CO2 بالا مناسب نیست، اما در ساختمان های صنعتی و عمرانی عمومی، هنوز هم اثر محافظتی خوبی بر روی میله های فولادی دارد.

ویژگی های مشترک سیمان نایین پرتلند

دیدگاه ها  
قنبری
پرتلند تیپ 2 می خواستم چطور باید تهیه کنم؟
الومتریال
نقل قول قنبری:
پرتلند تیپ 2 می خواستم چطور باید تهیه کنم؟
سلام جناب قنبری لطفا با شماره های موجود تماس بگیرید همکاران ما شما را راهنمایی می کنند.
سبزواری
سلام و درود خدمت شما ممنون بابت سایت خوبتون هزینه حمل و هزینه پرتلند تیپ 1 چقدر میشه؟
الومتریال
نقل قول سبزواری:
سلام و درود خدمت شما ممنون بابت سایت خوبتون هزینه حمل و هزینه پرتلند تیپ 1 چقدر میشه؟
ممنونم از لطف شما جناب سبزواری لطفا با شماره های موجود تماس بگیرید همکاران ما شما را راهنمایی می کنند.

سوالات متداول سیمان نایین

آیا قیمت سیمان نایین در الومتریال به روز است؟

اطلاع از قیمت به روز سیمان نایین برای خریداران از اهمیت بالایی برخوردار است. چرا که کوچکترین تغییری در قیمت ها در هنگام خرید در مقیاس بزرگ و در هزینه های نهایی پروژه بسیار تاثیرگذار خواهد بود. قیمت ها در الومتریال دائم در حال به روز رسانی هستند. شما می توانید با اطمینان از این سایت سیمان نایین را خریداری کنید. 

چگونه می توان سیمان نایین را خریداری کرد؟

شما می توانید به صورت مستقیم از کارخانه و یا سایت های فروش معتبر سیمان نایین را خریداری کنید. تنها کافی است در انتخاب سایت مورد نظر، دقت لازم را به خرج دهید. الومتریال یکی از سایت های معتبری است که انواع سیمان به قیمت درب کارخانه و با خدمات پس از فروش عالی را می توانید از آن خریداری کنید.