امروز شنبه 23 تیر 1403

سیمان بنوید

نتایج 1 تا 4 از کل 4 نتیجه
سیمان بنوید

با توجه به  فناوری های بالای تولید امروزی و همچنین به دلیل ارتقای دانش و تجربه و استفاده از امکانات پیشرفته در کارخانه سیمان بنوید، کیفیت محصولات آن از زمان تاسیس این کارخانه در سال 1380 تا کنون به میزان قابل توجهی بهبود یافته است. سیمان بنوید نه تنها جذابیت زیبایی و تزئینی قابل توجهی دارد، بلکه دارای خواص فنی عالی از نظر تحمل بار است.

قیمت سیمان سفید بنوید

سیمان سفید بنومید یکی از برترین سیمان سفید های موجود در بازار است که قیمت آن به عوامل بسیاری بستگی دارد. اطلاع از قیمت روز سیمان سفید بنومید برای خریداران الزامی است. شما می توانید سیمان سفید بنومید را از الومتریال بخرید. قیمت سیمان سفید بنومید در الومتریال مناسب است. 

قیمت سیمان سفید بنوید

خرید سیمان بنوید

در فروشگاه الومتریال می توانید سیمان بنوید را در کیسه های ارزان قیمت خریداری کنید. خرید سیمان بنوید در الومتریال، برای شما آسان خواهد بود، همچنین می توانید به راحتی اطلاعاتی در مورد هزینه یک کیسه سیمان که ویژگی های مورد نیاز شما را دارد، بیابید.

مزایای خرید سیمان بنوید بسته بندی شده و فله از الومتریال

تحویل سیمان بنوید فله بدون اجاره وسیله نقلیه خاص و خرید عمده مستلزم هزینه های اضافی است. ما به مشتریان خود محصول را با قیمتی مقرون به صرفه در کیسه های 50، 40،20 و 25 کیلوگرمی عرضه می کنیم، به همین دلیل روند بارگیری و تخلیه به میزان قابل توجهی تسریع می شود و امکان نگهداری مناسب مصالح ساختمانی تضمین می شود. شما همچنین می توانید سیمان بنوید را به صورت فله از ما خریداری کنید. برای مشتریانی که حجم زیادی را سفارش می دهند، تخفیف های قابل توجهی برای انواع این محصولات در نظر گرفته شده است. بنابراین، قیمت سیمان بنوید با الومتریال یک گزینه ایده آل برای کسانی است که می خواهند در زمان و انرژی خود صرفه جویی کنند. با ما تماس بگیرید و سفارش دهید، ما تحویل سریع، کمترین قیمت سیمان بنوید عمده و تخفیف را برای مشتریان سازماندهی می کنیم.

خواص سیمان بنوید

سیمان بنوید در واقع یک چسب هیدرولیکی است که با مخلوط شدن با آب، سفت و سخت می شود و در نتیجه ماده ای محکم و بادوام به دست می آید. موارد زیر ویژگی هایی است که سیمان بنوید را از سیمان پرتلند خاکستری متمایز می کند:

مواد خام تمیزتر است
استفاده از تکنولوژی پیشرفته در تولید
آسیاب ریزتر است
راه حل تنظیم سریع
سطوح بالای قدرت
از نظر خواص زیبایی و تزئینی متفاوت است
تولید شده با درجه سفیدی بالا که با گذشت زمان کاهش نمی یابد.
سطح صاف و ظاهری زیبا را فراهم می کند،
هنگامی که با رنگدانه های رنگ های مختلف مخلوط می شود، به دست آوردن رنگ های زنده امکان پذیر می شود.

کاربردهای سیمان بنوید چیست؟

سیمان بنوید به طور گسترده در کاربردهایی مانند کاشی کف، سنگ فرش، پله ها و بالکن های پیش ساخته، قاب پنجره ها و مبلمان شهری استفاده می شود. علاوه بر این، سیمان بنوید به طور گسترده در مناطقی مانند حاشیه های سفید و آجرهای فشرده سفید، نرده های بتنی و لبه های استخر استفاده می شود. سیمان بنوید در صنعت مبلمان برای پارک ها و باغ ها (حاشیه های با کیفیت خاص، تزئینات بالکن، ستون های بتنی، پانل های فضای باز، نیمکت ها، سنگ های مرزی، نرده های بتن مسلح، محصولات هنری و تزئینی، پارک، باغ. مجسمه‌های کوچک، بناهای تاریخی، آثار مرمتی، نقش برجسته‌ها، نقاشی‌های دیواری. در تولید مصالح کف (کاشی های کف با رنگ ها و طرح های مختلف، کاشی های نازک، پارکت، بتن شستشو، سنگ کلید طاق های سنگی، کاشی های سنگ فرش. در تولید المان های بتنی سفید پیش ساخته، روکش نمای خارجی، سنگ های روکش تزئینی، پله های پیش ساخته، بالکن های پیش ساخته، قاب پنجره ها، کانال های بتنی، بلوک های بتنی و در جریان مرمت آثار تاریخی.

چه خصوصیاتی سیمان بنوید را متمایز می کند؟

درجه مقاومت نهایی انواع بتن ساخته شده با سیمان سفید نیز بیشتر از بتن تولید شده با سیمان خاکستری است. در حالی که سطح مقاومت و دوام بتن های ساخته شده از سیمان پرتلند سفید در روز بیست و هشتم 43.9 مگاپاسکال است، همان میزان مقاومت و مقاومت سیمان پرتلند معمولی و سیمان پرتلند کامپوزیت در روز بیست و هشتم به ترتیب 40.9 و 34.4 مگاپاسکال است. ویژگی متمایز سیمان بنوید گرمای زیاد هیدراتاسیون (رهاسازی گرما) آن در مراحل اولیه سخت شدن است. همچنین دارای سینتیک پخت سریع است. این امکان کاهش مدت چرخه تولید در تولید محصولات پیش ساخته و همچنین بهینه سازی مصرف سیمان در هر متر مکعب را فراهم می کند. متر مخلوط بتن یا ملات. از ویژگی های مهم سیمان سفید که مصرف کنندگان تقاضای آن را دارند می توان به زمان افت و زمان گیرش اشاره کرد. مزیت سیمان بنوید، افزایش عملکرد آن در ترکیب با فوق روان کننده ها است که تقریباً بخشی از هر مخلوط بتن یا ملات هستند. افزودنی های پلاستیزه کننده باعث کاهش نسبت آب به سیمان و به دست آوردن بتن و ملات با ساختار متراکم و نفوذپذیری کم می شود. علاوه بر این، مخلوط بتن و ملات روی سیمان بنوید سفید رنگ، تحرک بهتری نسبت به مخلوط بتن و ملات روی سیمان خاکستری عمومی دارند.

چه خصوصیاتی سیمان بنوید را متمایز می کند؟

استفاده های عمومی از سیمان بنوید

بتن ها و ملات های آماده
عناصر بتنی پیش ساخته
محصولات بتنی قطعات کوچک
مخلوط های ساختمانی

استفاده از سیمان بنوید امکان دستیابی به طیف گسترده ای از اشکال، رنگ ها و بافت ها را فراهم می کند. همچنین جلوه بصری واضحی ایجاد می کند و در عین حال استحکام مشخص شده، مقاومت در برابر آب، مقاومت در برابر یخ زدگی، مقاومت جوی و خوردگی محصول نهایی بر اساس آن را تضمین می کند.

سیمان بنوید خواص رئولوژیکی عالی بتن تازه تهیه شده را ارائه می دهد که امکان استفاده از تجهیزات بافت دار را برای طراحی عناصر نما فراهم می کند. در عین حال، توسعه سریع مقاومت سیمان بنوید به کاهش زمان نگهداری عناصر قالب‌گیری شده برای دستیابی به استحکام مورد نظر و کاهش زمان چرخه تولید کمک می‌کند.

رنگ سفید سیمان بنوید چگونه ایجاد می شود؟

به منظور افزایش سفیدی سیمان بنوید، کلینکر در محیط گاز بدون اکسیژن شلیک می شود تا Fe2O3 کاهش یابد. این امر باعث کاهش قدرت رنگ آمیزی ترکیبات آهن شده و به افزایش ضریب بازتاب نور (سفیدی) کلینکر کمک می کند. در خروجی کوره دوار، کلینکر به سرعت با آب تا دمای 300 درجه سانتیگراد خنک می شود. به همین دلیل ساختار ریزدانه ای از کانی های کلینکر تشکیل می شود که دارای ضریب انعکاس نور بالاتر و فعالیت هیدرولیکی بیشتری هستند. توانایی تعامل با آب و به دست آوردن استحکام بالا در هنگام سخت شدن از مشخصات نهایی سیمان بنوید است. آسیاب کلینکر سفید در آسیاب گلوله ای با افزودن گچ سفید انجام می شود که به عنوان تنظیم کننده زمان گیرش خمیر سیمان عمل می کند. آسیاب سیمان در یک مدار بسته با یک جداکننده کار می کند که ذرات سیمان ریز آسیاب شده را جدا می کند. سپس بخش درشت را برای آسیاب نهایی به آسیاب برمی گرداند.

رنگ سفید سیمان بنوید چگونه ایجاد می شود؟

کیفیت سیمان بنوید چگونه حفظ می شود؟

برای کاهش تجمع (چسبندگی) ذرات سیمان سفید و دستیابی به ظرافت بالای آسیاب، یک تقویت کننده سنگ زنی به آسیاب وارد می شود. استفاده از آسیاب با جداکننده امکان تولید سیمان سفید با ترکیب گرانولومتری پلی دیسپرس را فراهم می کند که کامل ترین دوره فرآیندهای هیدراتاسیون سیمان و سینتیک سریع، عمل آوری سنگ سیمان را تضمین می کند. کنترل شاخص های کیفیت در تولید سیمان بنوید در تمام مراحل تکنولوژیکی انجام می شود. از توسعه معدن و کنترل ترکیب شیمیایی مواد خام تا آسیاب سیمان به سیلو و ارسال آن به مصرف کننده نهایی همه در کارخانه، کنترل می شود. محصول تولید شده با صدور سند کیفیت در آزمایشگاه ها، به دست مصرف کنندگان می رسد.

سیمان بنوید در بنایی

سیمان بنوید تجاری در دو درجه مقاومت M400 و M500 با سه شاخص ممکن برای درجه سفیدی تولید می شود:

بالاترین نمره با ضریب بازتاب
80 %

ضریب انعکاس
75 %

ضریب انعکاس
68 %

زمان گیرش مواد 45 دقیقه است، مدت زمان خشک شدن کامل مخلوط ملات بر اساس آن 12 ساعت است، سخت شدن تا 60 درصد، بیش از 16 ساعت نیست.

مزایای عملیاتی سیمان بنوید

از جمله ویژگی های مثبت قابل توجه سیمان بنوید، موارد زیر است:

پراکندگی بالا، که اجازه نمی دهد مخلوط جامد تحت تأثیر عوامل جوی و محیط های شیمیایی تهاجمی فرو بریزد.
استحکام محصول نهایی و افزایش مقاومت آن در برابر ترک خوردگی؛
100٪ سازگاری با محیط زیست مواد به دلیل وجود تنها اجزای معدنی طبیعی در ترکیب آن.
تطبیق پذیری عملیاتی، امکان استفاده از سیمان این کلاس را به عنوان یک ساختمان کامل، مصالح تکمیلی و تزئینی، جزئی از کاشی، آجر، چسب و مخلوط دوغاب.
ظاهر زیبایی، ثبات رنگ و توانایی ترکیب سیمان سفید با رایج ترین مواد تکمیل کننده.

نحوه کار با سیمان بنوید

در استفاده از سیمان بنوید باید به وضعیت ابزارها و قالب ها توجه کرد. ابتدا باید از چربی، زنگ زدگی، کثیفی و گرد و غبار تمیز شوند. برای سفید کردن بیشتر مخلوط رقیق شده، دی اکسید تیتانیوم با نسبت جرمی 1% به وزن کل بتن (ملات) مناسب است. روان کننده ها و سنگدانه ها برای بتن باید منحصراً به رنگ سفید انتخاب شوند. ذرات ریز خاک و سیلت نباید وجود باشند. بهتر است شن کوارتز ریز انتخاب شود (ترجیحاً کمتر از 2 میلی متر). مرطوب کردن مخلوط ملات باید فقط با آب تمیز انجام شود.

 

دیدگاه ها  
اکبر پورحاجی
تخفیف هم میدید؟
الومتریال
نقل قول اکبر پورحاجی:
تخفیف هم میدید؟
به مشتری های خوش حساب و دائمیمون بله تخفیف هم میدیم
صادق شکیبا
سلام و خسته نباشید. زیاد شرایط نگهداری سیمان فله ای ندارم اما میخوام فله ای بخرم چون به صرفه تره پیشنهاد شما چیه؟
الومتریال
نقل قول صادق شکیبا:
سلام و خسته نباشید. زیاد شرایط نگهداری سیمان فله ای ندارم اما میخوام فله ای بخرم چون به صرفه تره پیشنهاد شما چیه؟
سلام جناب شکیبا عزیز عرضم به خدمتتون که اگر شرایط نگهداری فله ای ندارید پیشنهاد ما اینه که سیمان کیسه ای تهیه بفرمایید. چون اگر درست نگهداری نشه از سیمان، کاراییش و از دست میده و رسما دیگه به دردتون نمیخوره و چندین برابر بیشتر از هزینه ای که سعی کردید پس انداز کنید بر باد میره.

سوالات متداول سیمان بنوید

شرکت سیمان سفید بنوید در کجا واقع شده است؟

این شرکت به عنوان یکی از هفت شرکت تولید کننده سیمان سفید در ایران شناخته می شود. این شرکت در مرکز نقشه جغرافیایی کشور، در استان اصفهان، منطقه بنوید واقع شده است. 

سیمان بنوید را از کجا می توان خریداری کرد؟

این سیمان را از درب کارخانه و یا سایت های فروش معتبر می توان خریداری کرد. که انتخاب سایت های فروش دردسرهای کمتری به نسب خرید مستقیم از کارخانه دارد. سایت الومتریال یکی از سایت های معتبری است که سیمان بنوید را با قیمت عالی و خدمات پس از فروش ویژه برای فروش در سایت خود قرار می دهد.