امروز جمعه 25 خرداد 1403

سیمان استهبان

نتایج 1 تا 3 از کل 3 نتیجه
سیمان استهبان

کارخانه سیمان استهبان با بیش از 20 سال سابقه فعالیت در زمینه تولید انواع سیمان به عنوان یکی از معتبرترین و قدیمی ترین کارخانه های تولیدی سیمان شناخته می شود. این کارخانه در جنوب ایران واقع شده است. یکی از اصلی ترین مزایای این کارخانه دسترسی به استان های جنوبی و دسترسی به آب های آزاد خلیج فارس از مسیر بنادر جنوبی است. این موضوع کمک می کند تا راه صادرات سیمان به بازارهای داخلی و جهانی هموار شود. سیمان استهبان پتانسیل بالایی در صادرات دارد و با توجه به بازاریابی های انجام شده این شرکت نقش مهمی در ورود ارز و افزایش سهم صادرات استان فارس در کشور دارد. 

سیمان استهبان

قیمت سیمان استهبان

سیمان استهبان هم اکنون بعد از سال ها تلاش در راستای ارائه بهترین کیفیت و خدمات هم اکنون توانسته انواع تیپ های سیمان خاکستری را تولید کند و عمده تولیدات خود را راهی بازارهای خارجی کند. قیمت سیمان های تولیدی این مجموعه به نسبت کیفیتی که ارائه می دهد بسیار مناسب است. البته به دلیل تورم های موجود در سطح کشور قیمت ها ثابت نخواهد بود. مجموعه الومتریال یکی از مجموعه هایی است که با از میان برداشتن واسطه ها، سیمان های موجود را با بهترین قیمت ها به مشتریان خود عرضه می کند. 

سوالات متداول سیمان استهبان

اصلی ترین مزیت سیمان استهبان چیست؟

اصلی ترین مزیت سیمان استهبان واقع شدن آن در جنوب ایران و نزدیکی به آب های آزاد خلیج فارس است که همین امر صادرات سیمان به بازارهای داخلی و خارجی را هموار می کند. 

تفاوت قیمت سیمان استهبان به صورت فله و پاکتی چقدر است؟

به طور کلی سیمان استهبان به صورت فله ای از قیمت مناسب تری به نسبت سیمان پاکتی برخوردار است چرا که هزینه بسته بندی به هزینه کلی اضافه نمی شود. اما در صورتی که شرایط مساعدی برای نگه داری سیمان فله ندارید خرید آن را به شما توصیه نمی کنیم چرا که بسته بندی های سیمان های پاکتی به شکلی طراحی شده که از نفوذ رطوبت، هوا و مواردی که منجر به خراب شدن سیمان می شود جلوگیری می کند.