امروز دوشنبه 31 ارديبهشت 1403

سیمان باقران

نتایج 1 تا 2 از کل 2 نتیجه
bagheran-cement-logo

این شرکت در سال 1382 در اداره ثبت شرکت ها به ثبت رسید. ظرفیت تولید سیمان خاکستری در این کارخانه روزانه 3300 تن است و سرمایه اولیه این شرکت 400 میلیارد ریال است. محل این کارخانه بعد از بررسی های فنی و اقتصادی فراوانی که انجام شد در شهرستان درمیان و در کنار روستای نصرالدین تعیین شد. آن منطقه معادن غنی سنگ آهک و مارن وجود داشت که فضا را برای احداث کارخانه سیمان مناسب دانستند. تجهیزات استفاده شده در این کارخانه از قبیل: آسیاب های مواد و سیمان از شرکت  LOESCHE آلمان - سنگ شکن از شرکت HAZEMAG آلمان – استاکر و ریکلایمر سالن اختلاط مواد از شرکت ELECON هند – دپارتمان پخت  از شرکت IKN آلمان – سیستم انتقال و ذخیره سازی کلینکر از بویمر آلمان -  بارگیرخانه از شرکت CAMCE چین و الکتروفیلترها، بگ فیلترها و بگ هاوس از شرکت مهندسی احداث دانشوران در ایران بودند. عملیات اجرایی این کارخانه از سال 1385 آغاز شد. 

سیمان باقران

قیمت سیمان باقران

سیمان های تولید شده توسط کارخانه باقران به واسطه تلاش فراوان و تکنولوژی به کار رفته به روز در این مجموعه از کیفیت بسیار بالایی برخوردار است. الومتریال یک سایت معتبر در راستای فروش سیمان کارخانه های مختلف است که با برداشتن واسطه ها بهترین قیمت را در اختیار شما قرار می دهد. تنها کافی است قبل از ثبت سفارش با کارشناسان این مجموعه تماس بگیرید و به روز ترین قیمت ها را از آن ها بخواهید و سپس سفارش خود را ثبت کنید. 

سوالات متداول سیمان باقران

ظرفیت تولید روزانه سیمان باقران چقدر است؟

ظرفیت تولید سیمان خاکستری در این کارخانه روزانه 3300 تن است. 

آیا قیمت سیمان باقران در الومتریال از قیمت کارخانه بیشتر است؟

سایت الومتریال نه تنها واسطه ها را از میان برداشته و خرید را برای مشتریان ساده کرده است بلکه سیمان ها را به قیمت درب کارخانه برای فروش در سایت خود قرار داده است.