سیمان خزر

732,251 تومان سیمان سیاه فله تیپ 2 خزر
تیپ 2
846,472 تومان سیمان سیاه پاکتی 25 کیلویی تیپ 2 خزر
تیپ 2
809,162 تومان سیمان سیاه پاکتی 50 کیلویی تیپ 2 خزر
تیپ 2
نتایج 1 تا 3 از کل 3 نتیجه
سیمان خزر

شرکت سیمان خزر یکی از بزرگترین تولیدکنندگان سیمان واقع در استان گیلان، شهرستان لواشان می باشد. این مجموعه با استفاده از به روزترین تجهیزات و ماشین آلات توانسته است انواع سیمان را تولید نماید و جایگاهی ویژه در میان تولیدکنندگان سیمان در داخل کشور و همینطور منطقه کسب کند. کارخانه سیمان خزر با توجه به مجاور بودن به دریای خزر تلاش می نماید که با صادرات سیمان گامی موثر در زمینه های اقتصادی و اجتماعی کشور بردارد. حفظ محیط زیست، کاهش قیمت تمام شده سیمان، تولید پایدار، حفظ نیروی انسانی و همینطور ایجاد فرصت های شغلی بیشتر از جمله اهداف همیشگی کارخانه سیمان خزر می باشد.

قیمت سیمان خزر

قیمت سیمان خزر

قیمت سیمان خزر به عوامل متعددی از جمله: نوع سیمان، سیمان سفید یا سیاه و درصد ترکیبات افزودنی از جمله پوزولان و ... بستگی دارد. قیمت سیمان خزر بصورت فله ای ارزان تر از قیمت سیمان بصورت پاکتی است. شرکت سیمان خزر تنها کارخانه تولید کننده سیمان است که ظرفیت تولید 4000 تن سیمان در استان گیلان را دارد. در هنگام خرید به رنگ سیمان توجه نمایید، رنگ سیمان خوب و با کیفیت خاکستری با سایه سبز روشن است. شما می توانید با کارشناسان فروش الومتریال تماس بگیرید و تمامی سوالات خود پیرامون انواع سیمان و همینطور راهنمایی های لازم جهت خرید سیمان با کیفیت و مرغوب را دریافت نمایید.

افزودن دیدگاه

سوالات متداول سیمان خزر

از جمله اهداف اصلی سیمان خزر چه هستند؟

به دلیل نزدیک بودن این کارخانه به دریای خزر، بزرگ ترین هدف این مجموعه صادرات سیمان است. اما از اهداف همیشگی این مجموعه می توان به حفظ محیط زیست، کاهش قیمت نهایی سیمان، حفظ نیروی انسانی، اشتغال زایی و تولید پایدار اشاره کرد. 

قیمت سیمان خزر به صورت بسته ای مناسب تر است یا فله ای؟

سیمان خزر به صورت پاکتی و فله ای ارائه می شود. که از نظر قیمتی بدون شک سیمان فله ای مناسب تر از سیمان پاکتی است.