امروز دوشنبه 31 ارديبهشت 1403

سیمان خوزستان

نتایج 1 تا 4 از کل 4 نتیجه
سیمان خوزستان

کارخانه سیمان خوزستان یکی از بزرگترین تولید کنندگان سیمان در کشور می باشد. این کارخانه واقع در استان خوزستان، شرق شهرستان اهواز و در منطقه دشت دنا احداث گردیده است. شرکت سیمان خوزستان به علت مجاورت به خلیج فارس و نزدیکی به مرزهای عراق و دیگر کشورهای خلیج فارس موقعیت استراتژیکی و ویژه ای در جهت صادرات سیمان و رشد اقتصاد کشور را بر عهده دارد. این مجموعه با استفاده از مدرن ترین تجهیزات و همینطور نیروی انسانی تلاشگر توانسته است سالانه دو و نیم میلیون تن سیمان تولید کند و همین امر سبب آن شده است که به یکی از بزرگترین تولیدکنندگان سیمان کشور تبدیل شود.

سیمان خوزستان

قیمت سیمان خوزستان

 قیمت سیمان خوزستان به عوامل متعددی از جمله درجه سیمان، تاریخ تولید، بافت سیمان و ... بستگی دارد. هنگام خرید سیمان خوزستان حتما به این نکته توجه کنید که تاریخ تولید سیمان نباید بیشتر از 15 روز باشد. به علت اینکه موادی که بیشتر از این زمان باشد در معرض رطوبت تمایل به سفت شدن دارند. مورد بعدی که بر قیمت سیمان خوزستان تاثیر می گذارد این است که هر چه درجه سیمان بیشتر باشد قیمت آن هم افزایش می یابد و متعاقبا کیفیت آن سیمان نیز بهتر خواهد بود. پیشنهاد می شود جهت کسب اطلاعات بیشتر برای خرید و اطلاع از انواع سیمان خوزستان با کارشناسان الومتریال تماس حاصل فرمایید.

قیمت سیمان خوزستان

محصولات سیمان خوزستان

کارخانه سیمان خوزستان تحت پوشش هلدینگ شرکت فارس خوزستان و سیمان تامین شرکت سرمایه گذاری تامین اجتماعی شستا است و یکی از بزرگ ترین کارخانجات سیمان کشور محسوب می شود. از محصولات سیمان خوزستان در صدر بهترین سیمان های تولید شده در کشور است. بهترین محصولات سیمان خوزستان می توان به سیمان تیپ 2 و سیمان تیپ 5 آن اشاره کرد. تمام محصولات این کارخانه را می توان به صورت کیسه ای و فله ای خریداری کرد. هنگام خرید فله ای به نحوه و مکان نگهداری آن دقت کنید تا با کیفیت و مرغوبیت اولیه خود را حفظ نماید. سیمان تیپ 2 خوزستان برای پروژه های گسترده استفاده می شود. این تیپ سیمان هنگام آبگیری گرمازدایی کمی دارد، به همین خاطر سیمان مناسبی برای بتن ریزی های گسترده در هوای بسیار گرم است، همچنین این تیپ سیمان خوزستان در معرض حملات شیمیایی چون سولفات و کلر مقاومت بالایی دارد. علاوه بر این سیمان تیپ 5 این کارخانه نیز حرارت هیدراتاسیون بسیار کمی دارد و در بتن ریزی های حجیم از سیمان های پرکاربردی است که طرفدار دارد. تمام محصولات شرکت سیمان خوزستان را می توانید از فروشگاه ما به قیمت روز خریداری کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید با کارشناسان فروش الومتریال تماس بگیرید.

دیدگاه ها  
صادقی
قیمت سیمان خوزستان در سایت شما به روز است؟
ادمین الومتریال
نقل قول صادقی:
قیمت سیمان خوزستان در سایت شما به روز است؟

سلام و درود بر شما مشتری گرامی بله تمامی قیمت های اعلام شده دقیق و به روز است.

سوالات متداول سیمان خوزستان

تولید سالانه سیمان در شرکت سیمان خوزستان چقدر است؟

سیمان خوزستان به عنوان یک مجموعه مدرن با سال ها تجربه و با بهره گیری از تجهیزات به روز و نیروی انسانی تلاشگر و فعال توانسته است سالانه دو و نیم میلیون تن سیمان تولید کند.

هنگام خرید سیمان خوزستان باید به چه مواردی دقت کرد؟

توجه داشته باشید که سیمان خوزستان را نباید بیشتر از 15 روز گذشته از تاریخ تولید خریداری کنید. چرا که بعد از این زمان سیمان در معرض رطوبت تمایل به سفت شدن دارد.