سیمان دشتستان

1,102,268 تومان سیمان سیاه کیسه تیپ 2 دشتستان
تیپ 2
991,480 تومان سیمان سیاه فله تیپ 2 دشتستان
تیپ 2
نتایج 1 تا 2 از کل 2 نتیجه
سیمان دشتستان

 شرکت سیمان دشتستان واقع در کیلومتر 7 جاده برازجان به شیراز تولید کننده انواع سیمان های خاکستری و با کیفیت در کشور است. این مجموعه با در نظر گرفتن حفظ محیط زیست، سلامتی کارکنان تلاشگر و کسب رضایتمندی مشتریان سعی در رشد حداکثری تولید سیمان دارد. کارخانه سیمان دشتستان در سال 1401 توانسته است بزرگترین بارگیری سیمان فله ای صادراتی را در بنادر استان بوشهر به ثبت برساند. این کارخانه تلاش می کند تا با صادرات سیمان منابع ارزی را وارد کشور کند و به وضعیت اقتصادی کشور کمک کند.

قیمت سیمان دشتستان

قیمت سیمان دشتستان

قیمت سیمان دشتستان به عواملی از جمله درجه کیفیت سیمان، تاریخ تولید، وزن و بافت سیمان بستگی دارد. در هنگام خرید سیمان دشتستان به رنگ سیمان توجه کنید. سیمان با کیفیت و مرغوب رنگ خاکستری با سایه سبز روشن دارد. بافت سیمان دشتستان به صورت ریز می باشد و اگر سیمان خریداری شده بصورت توده ای شده باشد این نشانه ی کیفیت پایین سیمان است. نکته قابل توجه دیگر در هنگام خرید بررسی کردن وزن سیمان است. وزن سیمان پاکتی 50 کیلو است. اگر نیاز به اطلاعات بیشتری در مورد انواع و کیفیت سیمان دشتستان دارید پیشنهاد می شود با دفتر فروش الومتریال تماس بگیرید. کارشناسان ما آماده پاسخگویی به تمامی سوالات شما هستند.

دیدگاه ها  
سلام روز خوش سوالی که داشتم اینه که آیا ارسال به منطقه 5 تهران دارید؟
نقل قول مرتضی قمشه ای:
سلام روز خوش
سوالی که داشتم اینه که آیا ارسال به منطقه 5 تهران دارید؟

سلام خدمت شما
بله به تمام شهرها ارسال داریم
درود برای سفارش پیگیری های لازم را انجام دادند و بسیار راضی بودم باز هم از سایت شما خرید می کنم
افزودن دیدگاه

سوالات متداول سیمان دشتستان

قیمت سیمان دشتستان به چه عواملی بستگی دارد؟

قیمت سیمان دشتستان به عواملی از جمله درجه کیفیت سیمان، تاریخ تولید، وزن و بافت سیمان، نرخ ارز، هزینه های دستمزد نیروی انسانی، گاز، برق و ... بستگی دارد. 

قیمت سیمان دشتستان در سایت الومتریال چگونه است؟

در سایت الومتریال سیمان دشتستان با قیمت درب کارخانه ای فروخته می شود. جهت استعلام از قیمت روز سیمان دشتستان با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.