امروز شنبه 23 تیر 1403

سیمان زابل

سیمان زابل

کارخانه سیمان زابل واقع در سیستان و بلوچستان، زاهدان، 65 کیلومتری جاده زاهدان مشهد می باشد. این مجموعه علیرغم قرارگیری در منطقه ای محروم توانسته است به یکی از بزرگترین تولیدکنندگان سیمان در کشورتبدیل شود. شرکت سیمان زابل با ایجاد فرصت های شغلی گامی موثر در رشد اقتصادی کشور برداشته است. همچنین با صادرات سیمان مرغوب و با کیفیت به کشورهای همسایه توانسته است منابع ارزی قابل توجهی را به کشور وارد کند. کارخانه سیمان زابل در چندین سال پیاپی یکی از بزرگترین صادر کننده گان سیمان به پاکستان و افغانستان می باشد.

قیمت سیمان زابل

قیمت سیمان زابل

قیمت سیمان زابل به عواملی از جمله درجه کیفیت، تاریخ تولید، وزن و ... بستگی دارد. هنگام خرید سیمان زابل به مواردی از جمله رنگ سیمان و تراکم آن توجه کنید. سیمان با کیفیت و مرغوب زابل به رنگ خاکستری یا خاکستری مایل به سبز روشن است. کارخانه سیمان زابل با استفاده از ماشین آلات مدرن و پیشرفته توانایی تولید انواع سیمان پرتلند تیپ یک، دو، سه، پنج و سیمان پرتلند پوزولانی و پوزولانی ویژه را دارد. همینطور بر اساس سفارشات مشتری می تواند سیمان های خاص و سفارشی تولید نماید. اگر برای خرید انواع سیمان زابل به راهنمایی احتیاج دارید، پیشنهاد می شود با کارشناسان فروش الومتریال تماس بگیرید. کارشناسان ما آماده پاسخگویی به تمامی سوالات شما هستند.

دیدگاه ها  
صاد
هزینه های حمل سیمان زابل برای کدام مناطق طپصرفه اقتصادی داره؟

سوالات متداول سیمان زابل

قیمت سیمان زابل به چه عواملی بستگی دارد؟

قیمت سیمان زابل به عواملی از جمله درجه کیفیت، تاریخ تولید، وزن و ... بستگی دارد. هنگام خرید سیمان زابل به مواردی از جمله رنگ سیمان و تراکم آن توجه کنید. سیمان با کیفیت و مرغوب زابل به رنگ خاکستری یا خاکستری مایل به سبز روشن است.

قیمت سیمان زابل در الومتریال چگونه محاسبه می شود؟

قیمت سیمان زابل در فروشگاه الومتریال با قیمت درب کارخانه ای محاسبه می شود. ضمن اینکه این مجموعه شرایطی ویژه جهت پرداخت مبلغ سیمان برای مشتریان عزیز خود قرار داده است که جهت کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان الومتریال تماس حاصل فرمایید.