امروز شنبه 23 تیر 1403

سیمان شمال

نتایج 1 تا 3 از کل 3 نتیجه
سیمان شمال

شرکت سیمان شمال یکی از قدیمی ترین شرکت های سیمان می باشد که در سال 1333 تأسیس شده است. این شرکت در ابتدا با هدف تولید سیمان سفید از سیمان های خاکستری فعالیت خود را آغاز کرد و به تدریج خط تولیدات خود را گسترش داد. در حال حاضر ظرفیت تولید روزانه سیمان شمال در حدود 4000 تن سیمان است. مواد اولیه این شرکت از شهرهای اطراف تهران تأمین می شود و خط های تولید آن را می توانیم از جمله مدرن ترین خط تولید سیمان در ایران به شمار بیاوریم. این شرکت از آنجایی که حجم زیادی از سیمان ایران را تأمین می کند در بین شرکت های تولید سیمان بسیار مشهور است. از این رو شاید برای شما نیز مهم باشد تا با محصولات آن آشنا شوید و در نهایت خرید خود را انجام دهید.
برای آشنایی با قیمت این محصول با الومتریال همراه باشید.

سیمان شمال

قیمت سیمان شمال

قیمت سیمان شمال متناسب با نوع آن متفاوت است. برای بررسی دقیق تر قیمت این محصول در ابتدا با انواع آن آشنا می شویم.

سیمان پورتلند تیپ 2:

این سیمان از آلومینیوم اکسید، آهن اکسید، منیزیم اکسید، کلسیم اکسید و ... تشکیل شده است، ویژگی های این نوع سیمان به گونه ای می باشد که به نسبت دیگر انواع تیپ های سیمان، خاک رس کمتری دارد از این رو میزان حرارت به دلیل کاهش C3A موجود در خاک رس کاهش می یابد و به همین خاطر این مدل سیمان در مقابل انواع سولفات ها که حاوی مواد خورنده بسیار قوی هستند، مقاوم است. اما این به چه معنا می باشد؟ اگر سیمان در تماس با H2O قرار بگیرد، ممکن است دچار ترک خوردگی شود و این موضوع از استقامت سازه می کاهد.
به همین دلیل است که این تیپ از سیمان را سیمان پورتلند اصلاح شده می نامند که این دستکاری صرفا برای افزایش قوای سیمان است.

سیمان پورتلند پوزولانی:

سیمان های پورتلند پوزولانی از آن سیمان های بسیار معروفی هستند که اگر شما حتی برای یکبار هم در این زمینه تحقیق کرده باشید با اسم این نوع سیمان مواجه شده اید.
اما علت محبوبیت این سیمان چیست؟ اصلی ترین علت آن این است که به سیمان های پورتلند، پودر پوزولان اضافه می شود و مقاومت بتن به شدت افزایش می یابد. از طرفی نفوذپذیری آن نیز کاهش می یابد. البته یک نکته درباره این سیمان ها وجود دارد و آن هم کم شدن مقاومت آنان در برابر یخ زدگی می باشد. از اصلی ترین مزایای استفاده از این سیمان می توان به مقاومت چند برابری، کاهش حجم بتن ریزی، کاهش هزینه ها و قیمت مقرون به صرفه، مقاومت بالا در برابر مواد شیمیایی و آسیب زا و عدم بروز ترک خوردگی اشاره کرد.

سیمان سفید:

سیمان سفید یکی از انواع سیمان هایی می باشد که شرکت سیمان شمال تولیدات خود را با این سیمان شروع کرده است. این سیمان با کاهش حداکثری اکسیدهای آهن، مس، کرم، تیتان و منگنز از سیمان خاکستری تولید می شود. از آنجایی که باید از آسیاب های سرامیکی در تولید این سیمان استفاده کنیم، این موضوع سبب شده است که هزینه تولید آن چندین برابر سیمان های دیگر شود، به همین خاطر از این سیمان بیشتر برای نمای ظاهری سازه استفاده می شود.

سیمان رنگی:

سیمان رنگی یا همان سیمان الوان یکی از انواع سیمان هایی است که شرکت سیمان شمال تنها به سفارش مشتری تولید می کند. در طی تولید این دسته از سیمان ها از رنگدانه های مختلفی استفاده می شود و در نهایت سیمان رنگی خواهیم داشت. استفاده از سیمان های رنگی به ویژه در دکوراسیون مدرن بسیار جذاب است و افراد زیادی از آن ها استقبال می کنند.

قیمت سیمان شمال

خرید سیمان شمال

اگر شما نیز قصد خرید از شرکت سیمان شمال دارید و تمایل دارید از محصولات تولیدی با کیفیت این شرکت استفاده کنید، می توانید سفارش خود از طریق الومتریال ثبت کنید. الومتریال می تواند امکان خرید مستقیم انواع سیمان های شرکت سیمان شمال را به صورت کیسه ای یا فله ای برای مشتریان فراهم کند، بنابراین در چنین شرایطی می توانید این محصولات را با قیمت های مناسب تری خریداری کنید و در عین حال شاهد کیفیت محصول باشید. برای کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان فروش ما در ارتباط باشید و قیمت لحظه ای هر محصول را دریافت کنید.

سوالات متداول سیمان شمال

ظرفیت تولید روزانه سیمان در کارخانه سیمان شمال چقدر است؟

ظرفیت تولید سیمان شمال در حال حاضر 4000 تن در روز است. 

قیمت سیمان شمال بر چه اساسی تعیین می شود؟

قیمت سیمان شمال به نسبت نوع آن متغیر خواهد بود. انواع سیمان شمال شامل سیمان پورتلند تیپ 2، سیمان پورتلند پوزولانی، سیمان سفید و سیمان رنگی است.