امروز شنبه 1 ارديبهشت 1403

سیمان جوین

نتایج 1 تا 2 از کل 2 نتیجه
سیمان جوین

کارخانه سیمان جوین در خراسان رضوی، سبزوار، شهرستان جغتای، روستای اله آباد واقع می باشد. این کارخانه توانسته است با تولید سیمان پرتلند تیپ 2 که یکی از پرمصرف ترین سیمان ها در داخل و خارج از کشور می باشد گامی بزرگ در رشد اقتصادی کشور و همینطور ایجاد فرصت های شغلی بردارد.

قیمت سیمان جوین

قیمت سیمان جوین

قیمت سیمان به عواملی از جمله تاریخ تولید سیمان، پاکتی یا فله ای بودن، درجه کیفیت و ... بستگی دارد. در سال های گذشته افزایش قیمت سیمان بطور کلی در تمامی برندها وجود داشته است. قیمت سیمان جوین نیز از این قاعده مستثنی نبوده است. سیمان جوین معمولا در کیسه های 50 کیلویی بصورت عمده و خرده به فروش می رسد. هنگام خرید سیمان جوین به رنگ سیمان و تاریخ تولید آن توجه فرمایید. رنگ سیمان با کیفیت و مرغوب خاکستری متمایل به سبز روشن می باشد. در مورد تاریخ تولید سیمان هم به این نکته توجه فرمایید که بیشتر از 15 روز از تاریخ تولید سیمان جوین نگذشته باشد. سیمان جوین باید در شرایطی نگهداری شود که رطوبت را به خود جذب نکند و سفت نشود. اگر برای خرید سیمان جوین به اطلاعات بیشتری نیاز دارید، کارشناسان فروش الومتریال آماده ی پاسخگویی به سوالات شما می باشند. 

سوالات متداول سیمان جوین

کارخانه سیمان جوین تولید کننده اصلی چه تیپ سیمانی است؟

کارخانه سیمان جوین تولید کننده اصلی کاربردی ترین تیپ سیمان چون سیمان تیپ 2 است.

سیمان تیپ 2 جوین چگونه قیمت گذاری می شود؟

سیمان سیاه تیپ دو جوین بر اساس کیفیت مواد اولیه، نرخ ارز، قیمت انرژی مصرف شده هنگام تولید سیمان، خواص سیمان و عرضه به صورت کیسه ای یا فله ای قیمت گذاری می شود.