امروز دوشنبه 31 ارديبهشت 1403

سیمان کرمان

سیمان کرمان

درباره سیمان، این ماده شگفت انگیز چه می دانید؟ سیمان ها ماده اصلی ساخت بتن می باشند و بتن ها می توانند سازه های مختلفی را بسازند و به آن ها استحکام ببخشند، از این رو در زمینه ساخت و ساز، سیمان یکی از مهمترین متریال ها بوده که امروزه در انواع و اقسام، بسته به نیاز مشتری تولید می شود. سیمان از مواد معدنی و کانی هایی تولید می شود که در ایران به وفور یافت می شود، ما در کشورمان معادنی داریم که مملو از موادی هستند که می توانیم به واسطه آن ها با احداث کارخانه های پیشرفته انواع سیمان را تولید کنیم، یکی از این کارخانه ها شرکت سیمان کرمان می باشد که در جنوب شرق ایران واقع شده است.
سیمان های تولید شرکت سیمان کرمان، بخش زیادی از سیمان بازار را شامل می شوند، از این رو تصمیم داریم به بررسی محصولات تولیدی این شرکت بپردازیم پس با ما همراه باشید.

سیمان کرمان

تاریخچه کارخانه سیمان کرمان

گروه صنایع سیمان کرمان در تاریخ 12 مرداد سال 1346 ابتدا به صورت سهامی به نام شرکت سیمان کرمان تحت شماره 170 و سپس بر اساس اجرای مقررات ماده 284 اصلاحیه قانون تجارت در تاریخ 25 مهر سال 1351 به سهامی عام تبدیل شد. این کارخانه آبان 1351 در سازمان بورس و اوراق بهادار در تهران پذیرفته شد و سال 1385 از نام شرکت سیمان کرمان (سهامی عام) به گروه صنایع سیمان کرمان (شرکت سهامی عام) تغییر داده شد. این گروه تولیدی فعالیت خود را با تولید سیمان پورتلند پوزولانی آغاز کرده است و سپس با تولید انواع تیپ سیمان چون سیمان پرتلند تیپ دو، تیپ پنج، سیمان مرکب و... به یکی از برترین و مطرح ترین تولید کنندگان سیمان تبدیل شده است، البته نزدیک بودن این کارخانه نیز به بندرعباس امتیازی بود که باعث شد از صادرکنندگان مطرح در منطقه خلیج فارس باشد.

تاریخچه کارخانه سیمان کرمان

قیمت سیمان کرمان در بورس

کارخانه سیمان کرمان زمان بسیاری است که وارد بورس شده و از این طریق با نوسانات بازار قیمت انواع سیمان تولیدی آن مدام در حال تغییر و خرید سهام از طریق بورس امکان پذیر شده است. قیمت سیمان کرمان در بورس مدام و لحظه ای اعلام می شود ولی از آنجا که خرید سیمان کرمان در بورس نیاز به اخذ کد بورسی دارد و مراحل خرید سیمان در بورس کالا از لحاظ زمانی و... دشوار و کار همه افراد نیست. افرادی که تصمیم به خرید سیمان کرمان به صورت فله یا پاکتی را دارند، می توانند به قیمت کارخانه سیمان کرمان را از فروشگاه الومتریال بخرند.

قیمت سیمان کرمان در بورس 

خرید سیمان کرمان

شرکت سیمان کرمان، انواع سیمان ها را عرضه می کند و شما بسته به نیاز خود می توانید آن ها را تهیه کنید؛ این سیمان ها عبارتند از:

سیمان حفاری کلاس G نوع HSR:

سیمان حفاری یا سیمان چاه نفت از انواع سیمان هایی می باشد که از لوله های استخراج نفت محافظت می کند، زیرا این لوله ها به دلیل اینکه در عمق های زیاد واقع شده اند تحت فشارهای بالا هستند.
از طرفی یون های آسیب زایی در خاک وجود دارد که بسیار به این لوله ها آسیب می زنند، اما استفاده از سیمان حفاری کمک می کند تا از تخریب این لوله ها پیشگیری شود.

سیمان پرتلند ویژه:

این دسته از سیمان ها به صورت سفارشی تولید می شوند، آن ها به دلیل اینکه از دانه های ریزتری به نسبت دیگر سیمان ها تولید می شوند، مقاومت بسیار بالاتری نسبت به دیگر سیمان ها دارند.

سیمان پرتلند مقاومت بالا:

سیمان های پرتلند مقاومت بالا می توانند در فشارهای بسیار بالا مقاومت عالی نشان دهند، این سیمان ها که در دو کلاس 425، 525 تولید می شوند دارای مواد اولیه به خصوصی هستند که با دیگر سیمان ها متفاوت است.

سیمان پرتلند نوع پنج:

سیمان پرتلند نوع 5 یکی از انواع سیمان هایی است که از ترکیب پودر کلینر با سنگ گچ آسیاب تولید می شود، این نوع سیمان پس از ترکیب با آب و هیدراتاسیون، حرارتی ایجاد می کند که در نهایت سبب افزایش مقاومت آن می شود.

سیمان تیپ 5

سیمان پرتلند نوع دو:

یکی از بهترین سیمان هایی که می تواند در محیط مرطوب مقاومت بالایی نشان دهد بدون اینکه ترک بخورد همین سیمان می باشد، از این رو از این سیمان جدا از اینکه در شرایط معمولی، یعنی برای ساخت سازه ها، فونداسیون و ... استفاده می شود، در احداث استخرها، مناطق ساحلی، مخازن آب و ... کاربردهای بسیاری دارند.
علت مقاومت بالا این نوع سیمان، مواد اولیه آن بوده که سبب شده است در مقابل سولفات ها و دیگر مواد شیمیایی موجود در محیط های مرطوب مقاوم تر باشد.

قیمت سیمان تیپ 2 کرمان را می توانید در الومتریال 

سیمان پرتلند پوزولانی:

در مورد سیمان پوزولانی می توانیم بگوییم که جدا از استفاده آن در شرایط عمومی، به دلیل مقاومت شیمیایی بالا، ماندگاری زیاد، مقاومت در برابر نفوذ رطوبت و عوامل آسیب زا، در مکان هایی که نیاز به سیمان بسیار مقاوم داریم نیز کاربرد دارد.

 

خرید سیمان کرمان

خرید اینترنتی سیمان کرمان

شما می توانید تمامی محصولات سیمان کرمان را از وب سایت الومتریال تهیه کنید، اما این کار چه مزایایی دارد؟
1. حذف مشکل حمل و نقل
2. شما در هر نقطه از ایران که باشید به راحتی خواهید توانست تنها با چند کلیک محصول خود را سفارش دهید.
3. سرعت العمل بالا
4. شما با خرید اینترنتی می توانید به راحتی با تنوع محصولات آشنا شوید و با مطالعه توضیحات لازم، محصولی که دقیقا لازم دارید را خریداری نمایید.
5. مقایسه قیمت
اگر شما نیز طرفدار خرید اینترنتی هستید حتی درباره متریال های ساختمانی، کافی است با الومتریال تماس بگیرید و یا به سایت آن مراجعه کنید.

خرید اینترنتی سیمان کرمان

قیمت سیمان کرمان

سیمان کرمان با اینکه اغلب محصولاتی در رده های کیفی صادراتی تولید می کند و از طریق خلیج فارس، محصولات خود را به کشورهای دیگر نیز صادر می کند، با اینحال محصولات تولید شده در آن از لحاظ قیمتی در رده های خوبی قرار دارد.
از طرفی با خرید از الومتریال می توانید مطمئن شوید که قرار است از یک عرضه کننده مستقیم خرید کنید که قیمت های ارائه شده توسط این مرکز با قیمت های کارخانه بسیار مشابه می باشد.

قیمت سیمان پاکتی 50 کیلویی امروز

سوالات متداول سیمان کرمان

چرا کارخانه سیمان کرمان به عنوان یکی از صادرکنندگان مطرح خلیج فارس است؟

کارخانه سیمان کرمان به دلیل تولید انواع سیمان سفید و سیاه مرغوب و همچنین موقعیت جغرافیایی قرار گرفته در نزدیک بندر عباس یکی از بهترین صادرکنندگان مطرح سیمان در منطقه خلیج فارس است. 

عوامل موثر بر قیمت سیمان کرمان چیست؟

سفید یا سیاه بودن سیمان کرمان، نوع تیپ سیمان، خرید سیمان به صورت پاکتی یا فله ای از عوامل مهم و موثر بر قیمت سیمان کرمان است.