امروز شنبه 23 تیر 1403

سیمان بهبهان

behbahan-cement-logo

شرکت سیمان بهبهان در استان خوزستان واقع شده است. این کارخانه در 10 کیلومتری شهرستان بهبهان و در مسیر جاده دسترسی به سد مخزنی مارون قرار دارد. ارتفاع این کارخانه حدود 354 متر از سطح دریا است. در ابتدا عملیات ساخت این کارخانه توسط متخصصین ژاپنی و آلمانی انجام شد. بهره برداری از کارخانه سیمان بهبهان در بهمن ماه سال 1357 آغاز شد. در سال 1378 بود که این کارخانه به عنوان یکی از واحدهای تابع شرکت سهامی عام سیمان فارس و خوزستان شناخته شد. در تاریخ 1387 تمام دارایی و بدهی های کارخانه سیمان بهبهان به موجب مبایعه نامه به شرکت تازه تاسیس سیمان بهبهان تحت شماره 817 در اداره ثبت شرکت‌ها شهرستان بهبهان به صورت شرکت سهامی خاص به ثبت رسید. این شرکت در برج 5 سال81 از سهامی خاص به سهامی عام تبدیل شد و در برج 4 سال 82 بود که در بورس اوراق بهادار پذیرفته شد. ظرفیت تولید سیمان این شرکت 2500 تن در روز است که دو نوع سیمان تیپ 5 و تیپ 2 را تولید می کند. 51 درصد از سهام این شرکت متعلق به سیمان فارس و خوزستان است. 

سیمان بهبهان

قیمت سیمان بهبهان

نوسانات قیمتی در تمام محصولات یدده می شود که عموم این نوسانات در تولید و قیمت گذاری سیمان به دلیل نوسانات ارزی، دلاری و تورم های موجود است. هرچه میزان تورم و نوسانات ارزی متغیرتر باشد مواد اولیه نیز با نوسانات قیمتی رو به رو خواهند بود و قیمت نهایی سیمان نیز به نسبت ثابت نخواهد بود. با این حساب شما می توانید با مراجعه به سایت های معتبر سیمان بهبهان را با قیمت های منطقی و مناسب با بالاترین کیفیت خریداری کنید. یکی از این سایت ها، سایت الومتریال است که شما این امکان را دارید تا با شماره های موجود در سایت تماس بگیرید و قبل از خرید از کارشناسان این مجموعه مشاوره رایگان دریافت کنید. 

 

 

سوالات متداول سیمان بهبهان

ظرفیت تولید روزانه سیمان در کارخانه سیمان بهبهان چقدر است؟

ظرفیت تولید سیمان در این شرکت با در نظر گرفتن دو نوع سیمان تولیدی تیپ 5 و تیپ 2، 2500 تن در روز است. 

قیمت نهایی سیمان بهبهان به چه مواردی بستگی دارد؟

نوسانات ارزی، دلاری و تورم های موجود بر قیمت مواد اولیه تاثیر می گذارد و به همین نسبت بر قیمت نهایی سیمان تولید شده نیز تاثیر خواهد داشت.