امروز جمعه 10 آذر 1402

سیمان تجارت مهریز یزد

سیمان تجارت مهریز یزد

شرکت سیمان تجارت مهریز ظرفیتی تولیدی حدود 4000 تن در روز را دارد و در 55 کیلومتری یزد واقع شده است. مدیریت این کارخانه تولیدی سیمان با بانک تجارت است. این کارخانه نه تنها با تامین سیمان بخش زیادی از نیاز سیمان ایران پرداخته است بلکه زمینه اشتغال زایی به صورت مستقیم برای 350 نفر و به صورت غیر مستقیم برای 5000 نفر را نیز ایجاد کرده است. این کارخانه با استفاده از تکنولوژی فوق حرفه ای و همچنین کمک گرفتن از نیروهایی متعهد و متخصص این امکان را پیدا کرده تا انواع مختلف سیمان را مطابق با استاندارد ملی ایران تولید کند و بخش عمده ای از نیاز مردم در راستای خرید سیمان را برطرف کند. 

سیمان تجارت مهریز

قیمت سیمان تجارت مهریز

با توجه به بیشترین نیازهای موجود تولیدات فعلی این مجموعه عبارت است از: سیمان پرتلند تیپ 325-1، سیمان پرتلند تیپ 425-1، سیمان پرتلند تیپ 2 و سیمان پرتلند تیپ 5

قیمت سیمان ها به دلایل متعددی دچار نوسان می شود که این نوسانات به دلیل تغییرات ارز، تورم ها و تغییراتی که در قیمت دلار و مواد اولیه اتفاق می افتد ایجاد می شود. مجموعه الومتریال یکی از سایت هایی است که محصولات کارخانه سیمان تجارت مهریز را با بهترین قیمت در اختیاز خریداران قرار میدهد. البته به دلیل نوساناتی که ذکر کردیم بهتر است قبل از ثبت سفارش با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید و قیمت نهایی را از کارشناسان الومتریال جویا شوید. 

سوالات متداول سیمان تجارت مهریز یزد

تولیدی روزانه کارخانه سیمان تجارت مهریز یزد چقدر است؟

تولیدی سیمان این کارخانه روزانه حدود 4000 تن است. این کارخانه به صورت مستقیم برای 350 نفر و غیرمستقیم برای 5000 نفر اشتغال زایی انجام داده است. 

چه مواردی قیمت سیمان تجارت مهریز یزد را دچار نوسان می کند؟

دلایل متعددی برای ایجاد نوسان قیمتی سیمان های این کارخانه وجود دارد؛ مواردی همچون تغییرات ارزی و دلاری، تورم، شرایط اقتصادی و سیاسی کشور و بسیاری موارد دیگر بر قیمت سیمان تجارت مهریز یزد تاثیرگذار است.