امروز شنبه 23 تیر 1403

سیمان گلستان

نتایج 1 تا 2 از کل 2 نتیجه
سیمان گلستان

خوشبختانه ایران در سال های اخیر توانسته است در زمینه تولید سیمان به خودکفایی برسد و نیاز خود را در این زمینه تأمین کند، برای مثال یکی از شرکت های سیمان در ناحیه گلستان-مشهد، شرکت سیمان پیوند گلستان بوده که سالانه حدود یک میلیون و پنجاه هزار تن سیمان تولید می کند و توانسته است برای محصولات خود بسیاری از استانداردهای داخلی و جهانی را نیز دریافت کند. گواهی نامه بین المللی سیستم های مدیریتی، زیست محیطی، ایمنی و بهداشت حرفه ای، مدیریت انرژی و ... از مهمترین تأییدیه های استاندارد این شرکت است.

قیمت سیمان گلستان

شرکت سیمان پیوند گلستان حدود 20 سال پیش فعالیت خود را در عرصه تولید سیمان شروع کرده است و در این سال ها توانسته است فعالیت بسیار طلایی در زمینه تأمین سیمان کشور داشته باشد. این کارخانه در این سال ها نه تنها توانسته است حجم زیادی از انواع سیمان را وارد بازارهای داخلی مشهد، بجنورد، بیرجند، شهرهای شمالی و ... کند بلکه بخش زیادی از تولیدات خود را نیز به کشورهای دیگری همچون روسیه، ترکمنستان، افغانستان و ... صادر کرده است. این کارخانه درکیلومتر 5 جاده گالیکش واقع شده است و می توان آن را جز زیباترین کارخانه های ایران به شمار آورد.
محصولات این شرکت به دلیل نظارت کیفی بالا، از کیفیت بالایی برخوردار می باشند و از لحاظ قیمتی نیز در رده مناسب دسته بندی می شود، اگر شما نیز تصمیم دارید در زمینه قیمت سیمان های گلستان اطلاعات کسب کنید با ما همراه باشید.

قیمت سیمان گلستان

قیمت سیمان پیوند گلستان

برای اینکه در زمینه قیمت سیمان پیوند گلستان اطلاعات لازم را کسب کنید بهتر است ابتدا به بررسی مشخصات این سیمان بپردازید تا در نهایت با المان های قیمت گذاری این محصول آشنا شوید. این نوع سیمان به سه دسته تقسیم می شود؛ دسته اول 325-1، دسته دوم 425-1، دسته سوم 525-1، شرکت سیمان پیوند گلستان قادر است که این سه تایپ سیمان را تولید کند. سیمان های پیوند گلستان، از مقاومت فشاری بالایی برخوردار هستند و می توانند در فشارهای زیاد بدون تغییر ساختار باقی بمانند، همچنین این نوع از سیمان ها در ساخت و سازهای ساختمانی، فونداسیون، ساخت سازه های مستحکم همچون سدها و پل سازی، لوله های بتنی، جاده سازی، انواع تونل ها و ... کاربردهای بسیار زیادی دارند. بسته به اینکه شما کدام یک از انواع سیمان ها را بخواهید و در چه حجمی آن ها را تهیه کنید قیمت آنان بسیار متفاوت خواهد بود، اما شما می توانید این محصولات را از مجموعه الومتریال بدون دخالت واسطه گرها خریداری کنید و این مورد یک مزیت عالی برای شما محسوب می شود، به شما کمک می کند که انواع این محصولات را با پایین ترین قیمت بازار خریداری کنید.

قیمت روز سیمان گلستان

مجموعه الومتریال این امکان را برای مشتریان فراهم نموده است که به راحتی از قیمت روز این محصول مطلع شوند. اما چرا ممکن است قیمت روز این نمونه ها بسیار متنوع باشد؟

قیمت روز سیمان گلستان

برای خروج هر پاکت سیمان، مجموعه های متفاوتی در حال فعالیت بوده که با توجه به نوسان دلار در ماه های اخیر، ممکن است هزینه تأمین هر کدام از این بخش ها دستخوش تغییراتی شود؛ اما این مجموعه ها کدام هستند؟

مجموعه هایی در کارخانه های سیمان پیوند گلستان در حال فعالیت بوده که سوخت این کارخانه را تأمین می کنند و هزینه های این تأمین کننده بسته به قیمت سوخت و دستمزدها می تواند متغیر باشد. مواد اولیه ای مانند آهک، خاک رس، سیلیس و ... که از محدوده این کارخانه و بسیاری از شهرهای اطراف تأمین می شود از اصلی ترین مواد تشکیل دهنده سیمان هستند، از این رو اگر قیمت آنان تغییر کند، طبیعی است که قیمت سیمان نیز تغییر می کند. مجموعه تأمین کننده دیگری که در این کارخانه در حال فعالیت بوده، تأمین کنندگان قطعات یدکی است. برخی از این قطعات در داخل ایران تولید می شوند و برخی دیگر وارد ایران می شوند و به اصطلاح وارداتی بوده، از این رو قیمت دلار به صورت مستقیم و غیر مستقیم در قیمت نهایی این کیسه های سیمان تأثیر می گذارد. موارد دیگری از جمله تأمین کنندگان پاکت سیمان، بخش های اداری و نیروی انسانی و ... نیز همگی در تعیین قیمت نهایی سیمان نقش دارند و می توانند در قیمت این محصولات به صورت روزانه تأثیر زیادی بگذارند. شما می‌توانید برای اطلاع از قیمت سیمان گلستان و خرید آن، با کارشناسان الومتریال تماس حاصل فرمائید.

سوالات متداول سیمان گلستان

هنگام خرید سیمان گلستان به چه نکاتی باید توجه کرد؟

در هنگام خرید سیمان گلستان به رنگ سیمان، تاریخ تولید و انقضا، درجه کیفیت سیمان، بوی سیمان و ... توجه کنید. رنگ سیمان گستان باید خاکستری متمایل به سبز باشد. سیمان گلستان نرم و با کیفیت است.

قیمت سیمان گلستان به چه عواملی بستگی دارد؟

عوامل متعدی از جمله قیمت دلار، قیمت مواد اولیه، هزینه حقوق و دستمزد نیروی انسانی، کیفیت سیمان، نرخ عرضه و تقاضا و ... عوامل تاثیر گذار در قیمت سیمان گلستان هستند.