امروز شنبه 23 تیر 1403

سیمان خاش

سیمان خاش

شرکت سیمان خاش یکی از قدیمی ترین کارخانه های تولید سیمان در استان سیستان و بلوچستان، در منطقه جنوب شرقی ایران است. این کارخانه با تدوین برنامه های استراتژیک توانسته است در سطح جهانی تولیدات خود را به فروش برساند. برخلاف موقعیت جغرافیای کارخانه که در یکی از مناطق محروم کشور قرار دارد این کارخانه توانسته است با ایجاد موقعیت های شغلی متفاوت ۵۰۰ فرصت شغلی مستقیم و بیش از ۲۰۰۰ فرصت شغلی بصورت غیر مستقیم ایجاد کند که از نظر اجتماعی و اقتصادی بسیار قابل تقدیر و توجه است. شرکت سیمان خاش در حال حاضر توانائی تولید و تحویل روزانه ۳۰۰۰ تن انواع سیمان را دارد.

قیمت سیمان خاش

قیمت سیمان خاش

عوامل زیادی از جمله: درجه سیمان، بافت، وزن، تاریخ ساخت و ...  بر قیمت سیمان خاش تاثیرگذار هستند. برقی که برای تولید سیمان استفاده می شود به مراتب از قبل گران تر شده، همینطور قیمت زغال سنگ، هزینه های مربوط به حمل و نقل و نیروی کار مورد نیاز بارگیری و تخلیه افزایش پیدا کرده است. در نتیجه تمامی این موارد بر قیمت سیمان خاش نیز تاثیر مستقیم می گذارد. با توجه به نوسانات قیمت سیمان جهت خرید و اطلاع از قیمت به روز سیمان خاش با شرکت الومتریال تماس بگیرید. کارشناسان ما آماده ی پاسخگویی به سوالات شما می باشند.

محصولات تولیدی سیمان خاش

سیمان خاش یکی از برترین تولیدکنندگان سیمان در کشور است و توانسته است مطابق با استانداردها درجه یک ترین سیمان را به تولید برساند. کیفیت سیمان های تولیدی خاش زبانزد همه است و به همین دلیل از پر فروش ترین سیمان های الو متریال، سیمان خاش است. این شرکت انواع سیمان ها را تولید می کند از جمله سیمان تیپ l-425، سیمان تیپ ll، سیمان پرتلند تیپ lll، سیمان پرتلند پوزولانی، سیمان پوزولانی ویژه، پودر طبیعی پوزولان، سیمان بلین بالا و... . تمامی این محصولات به وسیله با کیفیت ترین متریال ها و پیشرفته ترین دستگاه ها به تولید می رسد و از این رو طول عمر بسیار بالایی دارند و مقاوم هستند. با توجه به اینکه شرکت خاش در یکی از محروم ترین مناطق کشور ما قرار گرفته است، اما با پیش گرفتن استراتژی های درست، توانستند ظرفیت تولید خود را از 2000 تن به 2600 تن محصول در روز ارتفا دهند و اکنون می توانند روزانه بیش از 3000 تن محصول به تولید برسانند. محصولات تولیدی سیمان خاش به استانداردی رسیده اند که به بازارهای جدید و بازارهای جهانی راه پیدا کرده اند و صدها نفر در این شرکت مشغول به کار شده اند. هر گونه محصول تولیدی سیمان خاش را که بخواهید می توانید از سایت الومتریال خریداری کنید و همچنین اگر به اطلاعات بیشتری نیاز دارید می توانید با همکاران ما در تماس باشید.

آنالیز سیمان خاش

سیمان خاش مدل های متنوعی دارد، از این رو به آنالیز و بررسی جداگانه هر کدام می پردازیم:
سیمان پرتلند پوزولانی: 5 الی 15 درصد مواد پوزولان در این نوع سیمان به کار رفته است و کلینکر به کار رفته در آن تیپ دو است. این سیمان در برابر مواد خورنده ای از جمله سولفات، کلر و مواد قلیایی بسیار مقاوم است و قیمت مناسبی دارد. آنالیز دقیق تر این سیمان را در جدول زیر مشاهده کنید.

سیمان پرتلند پوزولانی


سیمان تیپ 3: سیمان پرتلند تیپ سه یا زودگیر، دانه بندی این سیمان ریزتر است و مقاومت اولیه آن بسیار بالا است. همچنین میزان حرارت هیدراتاسیون این سیمان بسیار بالا است.

سیمان تیپ 3


سیمان پرتلند تیپ دو: این سیمان مقاومت مکانیکی مناسب به اندازه سیمان تیپ یک دارد و ویژگی نیمه ضد سولفات بودن آن کارایی اش را چند برابر کرده است. در مواقعی که حرارت هیدراتاسیون متوسط احتیاج است می توان از این سیمان استفاده کرد. آنالیز سیمان تیپ دو خاش را در جدول زیر می بینید.

سیمان پرتلند تیپ دو:


سیمان پرتلند تیپ l-425: مقاومت این سیمان بسیار بالا است. از عیوب این مدل سیمان، کمبود مقاومت در مقابل کلر و خوردگی در اثر تماس با کلر است، همچنین اگر در برابر سولفات موجود در خاک یا آب قرار بگیرد دچار خوردگی می شود. البته در بتن ریزی هایی که حرارت هیدراتاسیون کمی نیاز دارند نیز بهتر است استفاده نشود.

سیمان پرتلند تیپ l-425:


سیمان بلین بالا: این نوع سیمان از سیمان های خاش، با اضافه کردن سیمان های پوزولانی که بسیار نرم هستند (تا اندازه 4500g/cm²) به تولید می رسند. سیمان بلین بالا مقاومت بسیار زبادی دارد و حجم تخلخل بتن آن بسیار کم است، همچنین قدرت پمپاژ و روان کنندگی ملات آن بسیار زیاد است.

سیمان بلین بالا


سیمان پوزولانی ویژه: ۱۵ الی ۴۰ درصد پوزولان در این سیمان به کار رفته است. از مزیت های این سیمان، کاربرد آن در مکان هایی است که کلر و سولفات دارند و همچنین بتن ساخته شده توسط این سیمان بسیار بادوام و مقاوم است. مطابق با آزمایشات صورت گرفته، بهترین میزان اختلاط پوزولان ۳۰ درصد است.

سیمان پوزولانی ویژه

 

دیدگاه ها  
شمس الهی
هزینه حمل و ارسال سیمان خاش تا غرب تهران چقرد میشه؟
الومتریال
نقل قول شمس الهی:
هزینه حمل و ارسال سیمان خاش تا غرب تهران چقرد میشه؟
جناب شمس الهی عزیز با شماره های موجود در سایت تماس بگیرید همکاران ما شمارو به طور کامل راهنمایی می کنن
اکبری
سلام علیکم ببخشید تمام محصولات سیمان خاش رو می فروشید؟
الومتریال
نقل قول اکبری:
سلام علیکم ببخشید تمام محصولات سیمان خاش رو می فروشید؟
سلام بله هرمحصولی که دستور بدید برای شما فراهم میشه

سوالات متداول سیمان خاش

قیمت سیمان خاش به چه عواملی بستگی دارد؟

عوامل زیادی از جمله: درجه سیمان، بافت، وزن، تاریخ ساخت و ...  بر قیمت سیمان خاش تاثیرگذار هستند. برقی که برای تولید سیمان استفاده می شود به مراتب از قبل گران تر شده، همینطور قیمت زغال سنگ، هزینه های مربوط به حمل و نقل و نیروی کار مورد نیاز بارگیری و تخلیه افزایش پیدا کرده است. در نتیجه تمامی این موارد بر قیمت سیمان خاش نیز تاثیر مستقیم می گذارد.

قیمت سیمان خاش در الومتریال چگونه محاسبه می شود؟

قیمت سیمان خاش در فروشگاه الومتریال با قیمت درب کارخانه ای محاسبه می شود. ضمن اینکه این مجموعه شرایطی ویژه جهت پرداخت مبلغ سیمان برای مشتریان عزیز خود قرار داده است که جهت کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان الومتریال تماس حاصل فرمایید.