امروز جمعه 25 خرداد 1403

سیمان نیزار قم

نتایج 1 تا 3 از کل 3 نتیجه
سیمان نیزار قم

شرکت سیمان نیزار قم در خرداد ۱۳۸۲ با نام صنایع سیمان نیزار شروع به فعالیت کرده است. اما در حال حاضر شرکت نیزار قم یکی از قسمت ها فرعی شرکت سرمایه گذاری سیمان اسپندار است. کارخانه سیمان نیزار قم با پروانه بهره برداری سیمان خاکستری در نیمه دوم ۱۳۹۰ به بهره برداری رسیده است. سیمان نیزار قم ۶ مدل سیمان تولید می کند:

سیمان تیپ یک

سیمان تیپ دو

سیمان تیپ پنج

سیمان بنائی

سیمان مرکب

سیمان پرتلند آهکی

سیمان تیپ یک
نام تجاری سیمان نیزار قم تیپ یک (Cement Type I) است . معمولاً برای کارها از سیمان تیپ یک استفاده می شود. حداقل مقاومت سیمان نیزار قم تیپ یک ۲۸ روز است.
سیمان تیپ دو
نام تجاری سیمان نیزار قم تیپ دو (Cement Type II) است . در این نوع سیمان خاک رس از مواد اولیه کم شده است. این کار باعث افزایش مقاومت سیمان شده است.
سیمان تیپ پنج
نام تجاری سیمان نیزار قم تیپ پنج (Cement Type V) است . این مدل سیمان مقاومت کمتری نسبت به تیپ یک دارد.
سیمان بنائی
نام تجاری سیمان بنائی (Masonry Cement) است . از این سیمان برای تهیه ملات و استفاده از آجر کاری است. در این نوع سیمان مقداری سنگ آهک به سیمان اضافه شده است. مقاومت این سیمان پایین تر است.

 سیمان نیزار قم

سیمان مرکب

نام تجاری این نوع سیمان (Composite Cement) است. سیمان مرکب نرمی بالایی دارد. این سیمان موجب جذب آب بیشتر و ایجاد شرایط مناسب جهت افزایش مقاومت ملات سیمان می گردد.
سیمان پرتلند آهکی
نام تجاری این سیمان (Lime Cement) است. این سیمان به P.K.Z مشابه سیمان پرتلند بنایی است. مقاومت این سیمان ۲۸ روز است. این نوع سیمان صرفه اقتصادی بهتری دارد.

محصولات تولیدی سیمان نیزار قم

همانطور که ذکر کردیم محصولات تولیدی سیمان نیزار قم، سیمان پرتلند آهکی، سیمان مرکب، سیمان بنائی، سیمان تیپ 5، سیمان تیپ دو و سیمان تیپ یک است. تمام محصولات تولیدی این کارخانه طبق استاندارد و بهترین مواد اولیه تولید می شود و قبل از ارسال و ارائه به بازار کیفیت محصول تست می شود و پس از تایید نهایی ارسال می شود. کیفیت محصولات تولیدی این کارخانه در مقایسه با سایر کارخانه ها در رده بالایی قرار دارد، به گونه ای که با ارائه محصولات مرغوب جایگاه ویژه ای بین خریداران کسب کرده است. علاوه بر کیفیت و مرغوبیت بالا محصولات تولیدی این کارخانه، قیمت مناسب و ارزانی دارند. خرید این محصولات در الومتریال به قیمت درب کارخانه است. شما می توانید در سایت ما به راحتی هر نوع تیپ سیمان نیزار را که بخواهید به راحتی خریداری کنید و در آدرس موردنظر تحویل بگیرید.

قیمت سیمان نیزار قم

قیمت سیمان نیزار قم بستگی به فاکتورهای گوناگونی دارد. قیمت ارز و دلار و قیمت سیمان نیزار در بورس دو مورد از مهم ترین موارد قیمت سیمان نیزار قم است. قیمت مواد اولیه و مصالح سیمان و قیمت تمام شده ای که برای کارخانه سیمان نیزار قم است در قیمت سیمان نیزار قم تأثیر گذار است.
هزینه حمل و نقل و انرژی های که در کارخانه سیمان نیزار قم مصرف می شود هم در قیمت سیمان نیزار قم نقش مؤثری دارند. یکی دیگر از عوامل مؤثر در قیمت سیمان نیزار قم واسطه ها و فروشگاه های هستند که این سیمان را به فروش می رسانند. توجه داشته باشید. شرکت الومتریال سیمان نیزار قم را به قیمت کارخانه به فروش می رساند.

سیمان قم

همان طور که گفته شد سیمان قم، ۶ مدل سیمان تولید می کند. هر کدام از این مدل های سیمان قم کارایی خاص خودش را دارد. می توان گفت برای سازه های مختلف و کارکردهای مختلف سیمان قم خریداری می کنند. شما می توانید سیمان قم را با تعداد عمده یا جزئی از الومتریال خریداری کنید. با توجه به اینکه قیمت سیمان قم به روز است الومتریال قیمت سیمان قم را به صورت آنلاین نمایش می دهد.

سیمان قم
شما می توانید سیمان قم را با قیمت کارخانه از الومتریال خریداری کنید. الومتریال واسطه ها را حذف کرده و به صورت مستقیم سیمان قم را به فروش می رساند. البته شما از طریق راه های ارتباطی الومتریال در هر ساعت از شبانه روز می توانید با کارشناسان الومتریال در ارتباط باشد. شما می توانید قبل از خرید با کارشناسان مشورت کنید و سیمان مورد نیاز خود را تهیه کنید. الومتریال به عنوان تنها سایت بدون واسطه ای است که سیمان قم را به صورت چکی به فروش می رساند.
با خرید سیمان قم از الومتریال در محل مبلغ را پرداخت کنید. این کار برای اطمینان بیشتر خریداران لحاظ شده است. البته خریداران قدیمی الومتریال به صورت آنلاین پرداخت می کنند.

کیفیت سیمان نیزار قم

سیمان نیزار قم یکی از با کیفیت ترین سیمان های بازار کشور می باشد. از سیمان نیزار قم در ساخت و سازها، مصارف بنایی، کارهای ساختمانی، ساخت انواع بتن و ... استفاده می شود. سیمان نیزار قم درداخل کیسه های بسیار با کیفیتی بسته بندی می شوند. جنس کیسه های بسته بندی از نوع پروپیلن می باشد که این نوع کیسه از فاسدشدگی سیمان جلوگیری می کند. کارخانه نیزار قم علاوه بر پوشش سیمان در داخل کشور، سیمان خود را به کشورهای همسایه نیز صادر می کند. این کارخانه به علت کیفیت بالای محصولات و تبعیت از استانداردهای ملی و بین المللی در پروسه ی تولید، یکی از معروفترین کارخانه های صادرات سیمان می باشد. سیمان نیزار قم دارای استاندارد ملی 389 و استاندارد بین المللی ASTM می باشد و بی شک یکی از بهترین سیمان های تولیدی در کشور است.

کیفیت سیمان نیزار قم

چکیده مطلب
سیمان نیزار قم را با ۶ روش و ۶ مدل با مقاومت های مختلف تولید می شود. سیمان نیزار قم را با قیمت کارخانه از شرکت الومتریال خریداری کنید. با خرید اینترنتی از الومتریال دیگر دغدغه ی حمل بار، خراب شدن بار و دیر رسیدن بار و... نخواهید داشت.

دیدگاه ها  
رشیدی
سلام قیمت محصولات به قیمت کارخانه سیمان نیزار قم است؟
ادمین الومتریال
نقل قول رشیدی:
سلام قیمت محصولات به قیمت کارخانه سیمان نیزار قم است؟
سلام بله تمام قیمت های اعلام شده توسط سایت به قیمت تعیین شده در کارخانه سیمان نیزار قم است.
روحی پور
سلام قیمت سیمان کیسه ای تیپ دو چرا با فله ای آن فرق دارد؟
ادمین الومتریال
نقل قول روحی پور:
سلام قیمت سیمان کیسه ای تیپ دو چرا با فله ای آن فرق دارد؟
سلام و درود بر شما مشتری گرامی به طور کلی سیمان فله ای و کیسه ای با هم تفاوت قیمت دارند و تفاوت اصلیشون در عرضه و تقاضایی که دارند.

سوالات متداول سیمان نیزار قم

از مهم ترین موارد تاثیرگذار بر قیمت سیمان نیزار قم چیست؟

دو مورد از اصلی ترین موارد تاثیرگذار بر قیمت سیمان نیزار قم قیمت این سیمان در بورس و نوسانات قیمتی ارز و دلار است. 

آیا خرید اینترنتی سیمان نیزار قم امکان پذیر است؟

شما می توانید به صورت حضوری و اینترنتی سیمان نیزار قم را خریداری کنید. یکی ار سایت های معتبر برای خرید سیمان نیزار قم سایت الومتریال است.